VIKINGLOTTO 5+1 laimėjimą išpranašavo horoskopas

VIKINGLOTTO tik Lietuvai skirtas 5+1 prizas – 16 038 Eur, atiteko devynių vaikų mamai – Rasai iš Kėdainių rajono.

„Bilietą įsigijau Vilniuje, palydėjusi sūnų į oro uostą, o patikrinau Kėdainiuose, su kaimyne nuvykusi apsipirkti. Kaimynė taip pat turėjo kelis loterijos bilietus, tačiau jai laimėti nepavyko. Padaviau savo bilietus „Perlo“ terminalo darbuotojai ir išgirdusi apie laimėjimą informuojančią terminalo melodiją, maloniai nustebau, tačiau tikėjausi laimėjimo, kuris, kaip ir dažniausiai, nebus didelis“, - pasakojimą pradėjo Rasa.

Sužinojusios, kad laimėta didesnė suma nei ta, kurią galima iš karto išmokėti „Perlo“ terminale, moterys grįžo į automobilį ir nusprendė iš ten paskambinti į loterijos atstovybę.

„Klausiausi patvirtinimo, kad tikrai laimėjau daugiau nei 16 000 eurų ir negalėjau patikėti savo ausimis. Šalia sėdinti kaimynė matė, jog sunkiai suvokiu informaciją, todėl kumštelėjo į petį ir paragino klausytis“, - juokėsi laimėtoja.

Rasa laimingą bilietą įsigijo paraginta pardavėjo, pasiūliusio nupirkti du paskutinius VIKINGLOTTO bilietus, kuriuos turėjo prie kasos, ir prisiminusi prieš kelias dienas sapnuotą sapną.

„Sapnavau, kad visi su šeima labai puošėmės, tam buvo ypatinga proga. Taip pat ir horoskopas žadėjo sėkmę bei pinigus. Niekada nesapnuoju panašių situacijų, todėl ryte pagalvojau, jog reikėtų įsiklausyti – gal sapnas bus pranašiškas. Džiugu, jog taip ir nutiko“, - sakė žaidėja.

Rasa džiaugėsi, jog laimėtą sumą galės investuoti į būsto remontą, nupirks naujų drabužių, o kitą dalį atidės Kalėdinėms dovanoms.

„Labai džiaugiuosi, jog galėsiu papuošti dukras. Taip pat reikia pagalvoti ir apie Kalėdas – nupirkti dovanas devyniems vaikams ganėtinai sudėtinga, o norisi, kad visi jie būtų laimingi ir patenkinti“, - sakė žaidėja.

Laimėtoja – nuolatinė loterijos žaidėja, dažniausiai perka po keletą TELELOTO ar VIKINGLOTTO bilietų per savaitę, o laimėjimą pažymėjo tą pačią dieną įsigydama bilietų šios savaitės VIKINGLOTTO žaidimui.