VIKINGLOTTO 5+1 prizas – ilgamečiam loterijos entuziastui

Senjoras Bronius iš Nemunėlio Radviliškio į Vilnių atvyko ne tik atsiimti VIKINGLOTTO tik Lietuvai skirto 5+1 prizo laimėjimo – 31 249 Eur, bet ir nusipirkti loterijos bilietų.

Puikiai nusiteikęs žaidėjas juokėsi, kad galbūt sostinėje pirktas bilietas atneš dar didesnius laimėjimus ir kartu atvykusiai dukrai vis kartojo: „Pakeliui namo reikės keletą kartų sustoti – man reikia nusipirkti loterijos bilietų“.

Bronius – loterijos entuziastas, perka visus bilietus, tačiau labiausiai mėgsta VIKINGLOTTO ir TELELOTO – čia galima ir laimėti, ir smagu pažiūrėti laidą.

„Turėjau 7 VIKINGLOTTO bilietus, keli iš jų buvo pirkti  Biržuose, o kiti – čia, Nemunėlio Radviliškyje. Žiūrėjau laidą, todėl šiek tiek užtruko, kol patikrinau visus bilietus – 2 iš jų buvo nelaimingi, su kitais laimėjau nedideles sumas, o pamatęs paskutinio bilieto skaičių kombinaciją negalėjau patikėti savo akimis, – pasakojo laimėtojas ir pridūrė: - Visada turiu bent 4 bilietus kiekvienam žaidimui“.

Loterija ir sportas – dvi mėgstamiausios senjoro pramogos, todėl laimėjimas nebuvo netikėtas: „Turėjau kada nors laimėti, net abejonės nebuvo, jog vieną dieną pasiseks“, - ir vėl juokavo žaidėjas.

Laimėjimą Bronius investuos į naujo automobilio pirkimą, likusią sumą skirs buto remontui. O linksmiausią istorijos dalį, viso pokalbio metu juokavęs žaidėjas, pasiliko pabaigai.

„Visi Nemunėlio Radviliškyje iškart buvo tikri, kad tai aš laimėjau VIKINGLOTTO prizą. Net nereikėjo niekam sakyti. Visi jau daug metų žino, kaip stipriai man patinka loterija. Net pardavėja, einant įsitikinti laimėjimu ir bilietą pasitikrinti „Perlo“ terminale, vos mane pamačiusi šypsojosi ir klausė, ar pagaliau pavyko? Tai žinoma, kad pavyko! Manau, kad pavyks ir vėl – jau turiu 6 bilietus šios savaitės žaidimui“, - šypsojosi žaidėjas.