VIKINGLOTTO 5+1 prizas – jaunos šeimos būstui

Tik Lietuvai skirtas 5+1 VIKINGLOTTO prizas, 27 983 eurai, jau džiugina studentę iš Klaipėdos – Laurą. Į loterijos atstovybę Vilniuje, atostogų nuotaikomis tegyvenanti Laura atvyko kartu su vyru. Jie abu vieningai tvirtino, kad vis dar nėra tikri, ar suvokia užklupusią sėkmę.

„Tik vakar grįžome iš atostogų Kretoje, šiandien patikrinome turėtą VIKINGLOTTO bilietą ir nieko nelaukę atvažiavome į Vilnių. Dar net nebuvo laiko gerai viską apgalvoti ir suvokti laimėjimą“, - sakė laimėtoja.

Žaidėja pasakojo, jog sunkiausia – apibūdinti jausmą, užklumpantį bilietą tikrinant internetu ir ekrane pamačius laimingus skaičius.

„Buvo labai keista pamatyti laimėjimo sumą. Esu įpratusi sužinoti, kad laimėjau 1 ar 2 eurus, tačiau šį kartą bilietą tikrinau net kelis kartus, nes negalėjau patikėti savo akimis. Stebina ir tai, jog ne dažnai perku VIKINGLOTTO bilietus. Dažniausiai renkuosi TELELOTO, dėl to laimėjimas – dar džiugesnis“, - dalinosi klaipėdietė.

Žaidėja labiausiai džiaugėsi, kad laimėtą sumą galės išleisti būsto paieškoms: „Planavome pradėti taupyti būstui. Dabar nebereikės to daryti. Galėsime nieko nelaukę įsigyti naujus namus“.

Net ir pasidalinusi planais apie tai, kur išleis laimėjimą, klaipėdietė vis kartojo, jog patikėti laimėjimu – sunku.

„Vis dar sunku suvokti apie laimėjimą, tačiau tuo pat metu, apie tai galvojant, užlieja šiluma. Atrodo, net ir užklupęs ruduo – mažiau šaltas“, - su šypsena pabaigė laimėtoja.