VIKINGLOTTO – pagrindinė naujo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono rėmėja

Tarptautinė loterija „Vikinglotto“, kurią Lietuvoje organizuoja UAB „Olifėja“, tapo pagrindine Nacionalinės krepšinio lygos (NKL), antrųjų pagal pajėgumą krepšinio pirmenybių Lietuvoje, 2019–2020 m. sezono rėmėja.

Pirmosios tarptautinės loterijos Europoje „Vikinglotto“ ir NKL partnerystė tęsiasi jau ne vienerius metus. Stiprėjant lygai ir reklaminių pozicijų pasiūlai, loterija šiemet tapo pagrindine NKL rėmėja. Taip lyga gavo naują pavadinimą ir šį sezoną vadinsis „VIKINGLOTTO–NKL“.

 „Visa „Olifėjos“ veikla yra susijusi su sportu. Pirkdami bilietus visi loterijų dalyviai prisideda prie Lietuvos olimpinių pergalių. Žinoma, ir planuodami reklamą bei rėmimus galvojame apie sportą. Norime prisidėti prie NKL populiarinimo ir augimo, o kartu dar geriau pristatyti „Vikinglotto“ vardą. Ši loterija yra žinoma ir mėgstama visoje Europoje, išsiskiria dideliais prizais. Tikiu, kad ir NKL plėtrai „Vikinglotto“ atneš sėkmę“, – apie partnerystę kalbėjo Antanas Muraška, „Olifėjos“ generalinis direktorius.

NKL lygos prezidentas Remigijus Štaras taip pat džiaugėsi partneryste su „Vikinglotto“, leidžiančia išsilaikyti televizijos ekranuose.

„Išsilaikyti televizijoje pateikiant tiesioginį turinį – sudėtinga, tačiau tuo pat metu būtent tai atveria daugiausiai galimybių augimui. Dėl to, labai džiaugiamės turėdami tokius partnerius kaip „Vikinglotto“, kurie savo parama padeda gerinti sukuriamo turinio kokybę ir patrauklumą, užtikrinti didėjantį televizijos transliacijų skaičių“, – sakė R. Štaras.

2019–2020 metų NKL sezone, kuris startuos spalio 3–ąją dieną, žais 15 komandų. Lygos komandos visą sezoną varžysis dėl „VIKINGLOTTO–NKL“ taurės.