„Teleloto“ kviečia laimėti atostogų būstą Palangoje

 

ŽYMIAUSIAME LIETUVOS KURORTE, GAMTOS APSUPTYJE

„Teleloto“ žaidėjui atiteks dviejų kambarių butas, esantis žymiausiame Lietuvos kurorte, Palangoje – tačiau toliau nuo centro, pamiškėje. Iš šio atostogų būsto kopas ir jūrą galima pasiekti per 10 minučių, ramiai žingsniuojant pušyno takais, ar dar greičiau – riedant dviračiu. Aplink švarus oras, ramybė, žaluma – viskas, ko reikia, norint iš tiesų pailsėti atostogų metu.

PRAKTIŠKAS IŠPLANAVIMAS, PILNAI ĮRENGTAS

Butą sudaro miegamasis, erdvi svetainė, sujungta su virtuvės zona, vonios kambarys bei į vakarus orientuota terasa, kas vakarą kviesianti grožėtis saulėlydžiais. Visos erdvės įrengtos iki menkiausių smulkmenų, siekiant praktiškumo ir patogumo. Sumontuota kokybiška buitinė technika, paruošti modernūs baldai. Naujojo šeimininko lauks netgi indai ir stalo įrankiai – tad atvykus nereiks dėl nieko rūpintis.

IŠSKIRTINĖS PRAMOGOS NUOSAVAME KIEME IR SAUGUMAS

Kvartalo, kuriame yra „Teleloto“ atostogų būstas, kieme įrengtas baseinas bei gultai, sūkurinės vonios po atviru dangumi, pirtis, vaikų žaidimų aikštelės, grilio zonos. Tad laimėtojas turės daugybę progų ilsėtis, nenutoldamas nuo namų, ir susipažinti bei maloniai leisti laiką su kaimynais.

Taip pat visa kvartalo teritorija yra aptverta ir nuolat saugoma. Tad išvykus nereiks nerimauti dėl savo turto.

KAIP LAIMĖTI?

Galimybę laimėti atostogų būstą Palangoje turės žaidėjai, „Teleloto“ bilietus pirksiantys kovo 13–gegužės 21 d. laikotarpiu.

Kiekvieną akcijos savaitę bus atrenkama po 5 pretendentus laimėti ir jie bus kviečiami į „Teleloto“ studiją. Iš jų kiekvienos sekmadieninės laidos metu paaiškės po vieną finalininką, o likusieji bus apdovanoti vertingais paguodos prizais.

Galiausia 10 finalininkų „Teleloto“ studijoje susitiks gegužės 29 dieną – tuomet ir paaiškės, kuris iš jų tapo naujo atostogų būsto Palangoje laimėtoju.