Nuotolinį tapatybės patvirtinimą galite atlikti naudodamiesi kompiuteriu (kuris turi kamerą) arba mobiliuoju telefonu (per mobiliąją www.loto.lt versiją). Šis būdas PERLAS programėlėje kol kas nėra prieinamas.

Naudojantis kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu prisijunkite prie savo paskyros www.loto.lt svetainėje ir skiltyje „Mano duomenys“ paspauskite mygtuką Nuotolinis tapatybės patvirtinimas“.

  1. Pasirinkite dokumento tipą. Rekomenduojame rinktis asmens dokumentą su ilgesniu galiojimo terminu. Spauskite „Tęsti“.
  2. Padarykite nuotraukas. Kiekviename žingsnyje Jums bus pateiktas pavyzdys, kaip turi būti nufotografuotas dokumentas arba asmenukė su dokumentu. Įsitikinkite, kad nuotrauka, kurią padarėte yra kokybiška ir joje aiškiai matomas visas asmens dokumentas (ne jo dalis) ir įskaitomi dokumente esantys Jūsų asmens duomenys. Jei nuotrauka neatrodo kokybiška – fotografavimo veiksmą kartokite tiek, kiek prireiks, spausdami mygtuką „Fotografuoti dar kartą“.
  3. Patvirtinkite duomenis. Paskutiniame žingsnyje dar kartą matysite visas padarytas nuotraukas. Įsitikinkite, kad nuotraukose aiškiai matomas Jūsų veidas ir gerai įskaitoma asmens dokumente esanti informacija. 

Jei nuotraukos atitinka aukščiau minėtus reikalavimus – spauskite „Patvirtinti“. Jūsų pateiktus dokumentus patikrinsime per 2 d.d. ir informuosime Jus apie tapatybės patvirtinimo statusą.

Jei matote, kad nuotraukose užfiksuotus duomenis sunku perskaityti, spauskite „Atgal“ ir pakartokite procesą.