• Papildomos naudos ir privilegijos

Svetainės www.loto.lt lankytojams, kurie tikrina fizinėse prekybos vietose pirktus bilietus, norime pasiūlyti papildomų naudų. Pavyzdžiui, lankytojams, kurie ne tik užsiregistruos, bet ir susikurs savo žaidėjo paskyrą* (t.y. patvirtins savo asmens tapatybę), bei tikrins fizinėse prekybos vietose pirktus loterijų bilietus, suteiksime galimybę dalyvauti specialiose tik jiems skirtose akcijose (pvz., „Antras šansas“, kurioje nelaimėję loterijos bilietai gali dalyvauti papildomame Akcijos žaidime).

Taip pat jie galės dalyvauti lojalumo programoje, kurioje galima kaupti taškus, juos keisti į eurus ir panaudoti loterijos bilietų pirkimui. Registruoti loto.lt lankytojai ir turintys paskyrą žaidėjai, sutikę su rinkodara, pirmieji sužino loterijų naujienas, gali pirmieji išbandyti naujus žaidimus, gauna specialias, tik registruotiems žaidėjams taikomas premijas.

Tiems, kurie nori tik tikrinti loterijos bilietus ir žaidėjo paskyros susikurti dėl kažkokių priežasčių nenori, užteks tik registruoto lankytojo paskyros** (t.y. prisijungiant su savo el. paštu ir slaptažodžiu).

*Žaidėjo paskyra – personalizuota, kiekvienam žaidėjui individualiai skirta aplinka, kurioje kaupiami duomenys apie žaidėją: teisės aktuose nustatyti tapatybės duomenys, pirktų bilietų duomenys, atliktų mokėjimų duomenys, žaidėjo piniginės ir kt. duomenys.

**Registruoto lankytojo paskyra – individualiai tam lankytojui skirta aplinka, kurioje saugomi jo prisijungimo duomenys ir suteikianti teisę tikrinti fizinėse prekybos vietose įsigytus bilietus.

  • Patogumas

Siekdami gerinti paslaugų kokybę, norime savo žaidėjams suteikti ne tik galimybę tikrinti loterijų bilietus, bet ir patogiai išsimokėti jų laimėjimus internetu į žaidėjo paskyrą (iki 150 Eur). Kartu siekiame, kad žaidėjai laimėjimus atsiimtų greičiau. Kartais patikrinus loterijų bilietus internetu iki terminalo pamirštama nueiti laiku ir tokiu būdu praleidžiamas laimėjimo atsiėmimo terminas. Turint žaidėjo paskyrą loto.lt svetainėje ir išsimokant fizinio bilieto laimėjimą internetu, laimėjimo suma iš karto įskaitoma į žaidėjo paskyros sąskaitą ir žaidėjas gali naudotis laimėtais pinigais iškart.

Taip pat, esant registruotu ir tapatybę patvirtinusiu loto.lt nariu, kur kas patogiau užregistruoti ir didesnius nei 150 Eur laimėjimus arba daiktinius prizus. Tokiu atveju jums bus suformuojama laimėtojo pažyma, kurioje beliks užpildyti tik keletą trūkstamos informacijos laukelių (banko sąskaitos numeris, prizo pristatymo adresas ir pan.). 

  • Saugumas

Internete daugėja kenkėjiškų svetainių, kurios veikia prisidengdamos mūsų vardu ir siūlo apgaulingą galimybę tikrintis loterijų bilietus. Per klaidą jomis pasinaudojus galima rimtai nukentėti – prarasti tiek pinigus, tiek savo asmens duomenis. Siekiame aiškumo, kad yra tik viena vieta internete, kur galima pasitikrinti mūsų momentinių ir tiražinių loterijų bilietus. Tad prisijungdami įsitikinsite, kad esate mūsų oficialioje svetainėje.

Ką daryti, jei nenoriu registruotis?

Be registracijos www.loto.lt loterijos bilietus galite patikrinti šiais būdais:

  • Peržiūrėję www.loto.lt skelbiamus loterijų tiražų rezultatus. Po kiekvieno tiražo laimingi skaičiai talpinami konkrečios loterijos polapyje. Pavyzdžiui: „Teleloto“ rezultatai.
  • Peržiūrėję loterijos tiražo laidos įrašą loto.lt (po kiekvieno tiražo jie talpinami www.loto.lt/laidu-irasai) arba televizijos programose (pvz., delfi.tv).
  • Apsilankę bet kuriame iš daugiau nei 2500 visoje Lietuvoje veikiančių „Perlo“ terminalų.
  • Loterijų atstovybėse, esančiose adresais: Studentų g. 3A, Kaune, Birutės g. 16A, Klaipėdoje, A. Mickevičiaus g. 2-2, Šiauliuose ir Vasario 16-osios g. 45A, Panevėžyje.
  • Centrinėje loterijų organizatorių būstinėje, esančioje adresu Olimpiečių g. 15-1, Vilniuje.
  • Spaudos leidiniuose, tokiuose kaip „Lietuvos rytas“, „Kauno diena“, „Respublika“, „Valstietis“, regioniniuose laikraščiuose, pavyzdžiui, „Panevėžio balsas“, „Zarasų kraštas“, „Utenos diena“ ir kt.