Įrengtas kotedžas Vilniaus mieste, „Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietėje – toks pagrindinis šių metų „Teleloto“ Kalėdų prizas. Laimėtojui tereiks atsivežti savo asmeninius daiktus ir... apsiprasti naujuose namuose!

Dviejų aukštų 95 kv. m kotedže laimėtojas ras visiškai įrengtą svetainę, virtuvę su buities technika ir net indais, taip pat miegamąjį, kuriame – ir šviesi drabužinė su langu. Laimėtojo patogumui įrengti du WC kambariai, vienas iš jų – su erdviu dušu. Dar vienas antrojo aukšto kambarys laukia būsimų šeimininkų, kad šie galėtų jį įsirengti pagal savo poreikius. Tai galės būti jaukus vaikų ar darbo kambarys, o gal kita gyventojams reikalinga erdvė.

Kotedžo privalumas – nuosavas kiemelis, kuriame laimėtojas galės įsirengti terasą, vasarą mėgautis grilio kepiniais, pastatyti smėlio dėžę vaikams ar nusiskinti uogų nuo paties sodinto krūmo. Skamba patraukliai, tiesa? Tai dar ne viskas!

Kotedžas pasižymi ekonomiškumu, kadangi jame įrengtas taupus geoterminis šildymas, tad sąskaitos žiemą tikrai negąsdins, o vasarą namuose bus vėsu ir gaivu.

„Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietė įsikūrusi patogioje miesto vietoje, netoliese – prekybos centrai, vaikų darželiai ir dvi mokyklos, gydymo įstaigos bei keli sporto klubai. O norint vasarą panirti į gaivų vandenį – tą bus galima padaryti labai greitai, nes vos už 500 metrų tyvuliuoja Gilužio ežeras.

Tai uždara ir saugi gyvenvietė, kurioje nėra komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, be to aplinka  stebima vaizdo kameromis. Čia puoselėjama draugiška kaimynystė, tad būsimas laimėtojas, apsigyvenęs kotedže, mėgausis kino vakarais ir šiltu bendravimu su kaimynais.  Pasirūpinta ir laisvalaikio zonomis įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems, įrengtos dresūros aikštelės augintiniams, o kur dar lauko treniruokliai ir dviračių infrastruktūra.

Dėl įrengto kotedžo žaidžiama penkias savaites – nuo lapkričio 25 d. iki gruodžio 30 d. Kiekvieną sekmadienį bus ištraukiama po vieną pretendentą, o sausio 6 d. visas penketukas susirinks „Teleloto“ studijoje, kur ir paaiškės, kuris laimės kotedžą sostinėje. Likusiems keturiems žaidėjams atiteks piniginiai prizai po 1000 Eur.