1. Ši slapukų politika (toliau – Politika) nustato naudojamų slapukų tvarkymo taisykles UAB „Perlas Network“ valdomoje interneto svetainėje www.loto.lt (toliau – Svetainė).
  2. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Perlas Network“, juridinio asmens kodas 126298569, adresas Olimpiečių g. 15-1, LT-09237 Vilnius, tel. (8 5) 278 0732, el. pašto adresas info@perlasnetwork.lt
  3. Politika yra parengta vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau - BDAR), taip pat Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatomis.
  4. Pirmą kartą lankantis Svetainėje prašome Jūsų patvirtinti, kad sutinkate, jog būtų naudojami slapukai šioje politikoje išdėstytomis sąlygomis.
  5. Mūsų Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), tai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje ir leidžia atpažinti Jus apsilankant Svetainėje. Slapukais siekiame užtikrinti efektyvų ir saugų Svetainės veikimą bei analizuoti Jūsų įpročius, kad Svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius.  Slapukai leidžia išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau.
  6. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame Svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti bei tuo atveju, jei slapukai automatiškai nuasmenina vartotojo IP adresą ir mes neturime jokios galimybės nustatyti vartotoją bei susieti duomenis su konkrečiu vartotoju.
  7. Slapukų naudojimo teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas užtikrinti techninį svetainės funkcionavimą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas, BDAR 6 str. 1 d. a), f) punktai.
  8. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu www.aboutcookies.org  galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės Svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.