10 000 Eur „Blitz loto“ laimėjusi Jurgita: „Nuo šiol atidžiau skaitau laiškus“

Kaunietės Jurgitos laimėjimo istorija neeilinė. Prasidėjusi praėjusių metų lapkričio pabaigoje, kulminaciją ji pasiekė vos prieš kelias savaites – kai moteris sulaukė skambučio su klausimu, kodėl taip ilgai delsia atsiimti 10 000 Eur laimėjimą?

Pamoka skaityti laiškus

Internetiniame „Blitz loto“ žaidime „5X“ Jurgita dalyvavo 2022-ųjų lapkričio paskutinę dieną. Dabar moteris sako jau nebeprisimenanti nei aplinkybių, kaip nusprendė pasirinkti būtent šį žaidimą, nei priežasties, kodėl sužaidusi neįsigilino, ką pamatė ekrane.

„Tuo metu buvo sudėtinga situacija. Prižiūrėjau mažą vaiką, dar vieno laukiausi. Taip pat slaugiau močiutę po autoįvykio. Buvo vėlus laikas – gali būti, kad leidau sau minutėlę atsipalaiduoti. O tuomet gal vaikas prabudo, gal kas kita atsitiko, kad numečiau telefoną atidžiai nepažiūrėjusi, kaip baigėsi žaidimas“, – pasakoja kaunietė.

Kadangi momentinės loterijos „Blitz loto“ vyksta internetu, apie laimėjimus dalyviai informuojami elektroniniu paštu. Tačiau net ir laiškais sėkmė iki Jurgitos neprisibeldė.

„Vis galvodavau, kad tai tik reklamos, tad net neatidarinėdavau. Galiausia vieną dieną, praėjus maždaug penkiems mėnesiams, sulaukiau skambučio iš loterijos atstovybės. Mane pasveikino laimėjus 10 000 Eur ir paklausė, kodėl delsiu atsiimti prizą?“ – lemtingą akimirką prisimena „Blitz loto“ žaidėja.

Akys, pilnos ašarų

Skambučio metu Jurgita lankėsi pas mamą. Pastaroji be žodžių suprato, jog dukra ką tik sužinojo kažką svarbaus.

„Nors protu iš pradžių ir nepatikėjau, jausmai sukilo. Akyse pasirodė ašaros, o mama išsigando, puolė klausinėti, kas nutiko. Pasakiau, kad arba kažką ne taip supratau, arba ištiko didelė sėkmė. Grįžusi namo dar perskambinau atgal į loteriją, pasitikslinau, nes tikrai buvo ištikęs šokas“, – dabar jau juokiasi Jurgita.

Namuose moteris peržiūrėjo ir elektroninio pašto dėžutę – perskaitė iki tol reklamomis laikytus ir ignoruotus laiškus. Tuomet įsitikino, kad tapo laimėtoja. Ir jau seniai.

Įsigijo talpesnį automobilį

Jurgita sako, kad laimėjimas jai nukrito kaip aklai vištai grūdas, ir dar tokiu laiku, kai jo itin reikėjo.

„Gimus antram vaikui sunkiai betilpome į savo senąjį automobilį – o dabar galėjome sau leisti nusipirkti naują, talpesnį. Taip pat visus reikalingus mokesčius susimokėjau. Ir dar buičiai pasigerinti liko. Žodžiu, be galo džiaugiuosi“, – sako penkiaženklės sumos laimėtoja.

10 000 Eur Jurgitai atnešusi internetinė momentinė loterija „5X“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 Eur.