68-erių metų žaidėja internetinėje loterijoje susižėrė 6000 Eur

Kupiškėnė Laima – ne iš tų, kurie vyresniame amžiuje vengia technologijų ir naujovių.  Darbe įgudusi naudotis kompiuteriu, dabar, jau būdama pensijoje, 68-erių moteris jį pasitelkia pramogoms – pavyzdžiui, internetiniams žaidimams. Vienas jų Laimai ir atnešė net 6000 Eur laimėjimą.

Laimėjusi – išsigando

Sėkmė Laimai nusišypsojo žaidžiant viename iš „Blitz loto“ internetinių momentinių žaidimų – pavadinimu „Faraonų lobiai“. „Jau seniai šitą buvau žaidusi, tai ir įsijungiau“, – pasirinkimą paprastai aiškina moteris.

Tačiau žaisti ilgai neteko. Už 4 eurus nusipirkusi 20 bilietų rinkinį, Laima spėjo atidengti tik vieną – ir iškart pasirodė žinutė, jog laimėjo 6000 Eur.

„Iš pradžių pagalvojau, kad kažkokia klaida. Po to labai išsigandau, kad ko nepaspausčiau, nepanaikinčiau to laimėjimo. Puoliau šaukti šeimyną, kad ateitų pažiūrėti ir padėti. Tą vakarą nebežaidžiau. O kitą rytą, kai buvo pirmadienis, paskambinome į loterijos atstovybę, kad įsitikintume, jog tikrai ne klaida“, – dabar jau juokdamasi situaciją prisimena laimėtoja.

Sėkmė aplankė po pertraukos

Laima pasakoja, kad dalyvauja įvairiose loterijose ir jau seniai: „Perku ir popierinius bilietėlius, kuriuos trinti reikia, ir tuos, kuriuos braukyti reikia, ir internete žaidžiu – man gera pramoga.“

Tačiau moteris jau buvo bepradedanti tikėti, jog sėkmė ją apleido. „Paskutinis stambesnis laimėjimas buvo dar litais – tada „Kenoloto“ loterijoje laimėjau daugiau nei pusantro tūkstančio. Na o po to buvo pertrauka. Džiaugiuosi, kad ji baigėsi“, – šypsosi kupiškėnė.

 

6000 Eur Laimai atnešusi internetinė momentinė loterija „Faraonų lobiai“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt, įsigijus bilietą vos nuo 0,10 Eur. Laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.