75 000 Eur momentinėje loterijoje laimėjęs Tomas: „Toliau pirksiu bilietus – kad ir kiti galėtų laimėti“

Momentinės loterijos „Mega“ bilietas Tomui iš Kauno atnešė didžiausią galimą šios loterijos prizą – 75 000 eurų. Žaidėjas sako leidęs sau tikėtis stambaus laimėjimo, bet šiam tapus realiu – vis tiek negalėjo patikėti. Ir priduria, kad liautis žaisti jis tikrai neketina.

BILIETĄ TIKRINO KELIS KARTUS

Paklaustas, kokie jausmai užplūdo nutrynus laimingąjį bilietą, Tomas pasakoja, kad reakcija buvo kitokia nei pats tikėjosi. „Jaučiau, kad laimėsiu didelį prizą, kad vis tik rasiu laimingą bilietą. Laimėjimui netgi ruošiausi galvoje dėliodamas įvairius scenarijus, tačiau emocijos padarė savo. Kai pamačiau, kad bilietas laimingas – pasijaučiau nustebęs, netgi sunerimęs, abejojau, ar tikrai pavyko laimėti tokią sumą, – dar šviežiais prisiminimais dalijasi Tomas. – Nutrintą bilietą pasidėjau į stalčių. Ir dar kartą patikrinau tik po 2 dienų – tada įsitikinau, kad tikrai pasisekė.“

ŽAIS IR TOLIAU – DĖL KITŲ

Tomas – ne vienos loterijos žaidėjas ir laimėtojas. Kaip pats pasakoja, neseniai žaisdamas internetinius žaidimus svetainėje www.loto.lt laimėjo 500 Eur, tai pat yra laimėjęs įvairių sumų momentinėje loterijoje „Tavo 200 €“. Pasiteiravus, ar dabartinis įspūdingas laimėjimas nesumažino azarto toliau žaisti, Tomas užtikrintai sako ne: „Visų pirma, loterija man yra smagi pramoga, vienas iš malonumų, kuriuos sau leidžiu ir ketinu toliau leisti. Visų antra – po šio laimėjimo jaučiu pareigą padėti laimėti ir kitiems. Tą aš galiu padaryti pirkdamas loterijos bilietus ir prisidėdamas prie laimėjimų fondo augimo. Taip ir darysiu – toliau pirksiu bilietus, kad ir kiti galėtų laimėti“.

APIE MOMENTINĘ LOTERIJĄ „MEGA“

Tomui įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Mega“ siūlo laimėjimus nuo 5 iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 20 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Žaidžiama nutrynus apsauginį bilieto sluoksnį. Bilietus galima įsigyti visuose prekybos centruose.