Alytiškis „Kenoloto“ loterijoje laimėjo 20 000 Eur: apie sėkmę sužinojo iš laikraščio

2023-iesiems vos spėjus įsibėgėti loterijoje „Kenoloto“ pasipylė stambūs laimėjimai. Vienas jų – 20 000 eurų prizas, atitekęs Algiui (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) iš Alytaus. Tik vyras apie savo sėkmę sužinoti neskubėjo.

Žaidimas – vietoje grąžos

Savo laimėjimo istoriją Algis pradeda nuo pradžių – bilieto įsigijimo.

„Perlas plius“ taške susimokėjau mokesčius ir gavau 3 eurus grąžos. Šiaip jau loterijose retai bedalyvauju – kai tapau pensininku, labai pinigus prisižiūriu. Bet tada pagalvojau, kad kartais vis tik reikia leist sau pramogą. Paėmiau vieną „Kenoloto“ bilietą su trimis skaičių kombinacijomis“, – prisimena alytiškis.

Algis pasirinko spėti 10 skaičių, tačiau juos išsirinko ne pats – leido atsitiktinai sugeneruoti kompiuteriui. Paklausus, kodėl nusprendė būtent taip, vyras juokdamasis aiškina, kad anksčiau žaisdavo su savo rinkiniu – tačiau jis taip ir nelaimėjo. Tad šįkart kliovėsi atsitiktinumu.

Bilieto tikrinti neskubėjo

Šeštadienio popietę grįžęs namo su bilietu kišenėje, Algis dar kuriam laikui jį ten ir paliko.

„Atsiminiau tik tada, kai pamačiau laikraštyje loterijos rezultatus. Žiūriu, lyg matyti skaičiai. Tikrinau, tikrinau, tikrinau – kol įsitikinau, kad laimėjau 20 000 eurų. Dar po kurio laiko paskambinau į loterijos atstovybę užtvirtinti“, – džiugų momentą mena laimėtojas.

Aukos ir keliaus į Italiją

Paklaustas, ką planuoja veikti su sąskaitą papildžiusia suma, vyras juokais sako, kad planų gal net daugiau nei pinigų.

„Mėgstame su žmona keliauti, ta norėtume nuvykti į Italiją. Žinoma, ir buitį jau reikia pasigerinti, atsinaujinti. Dar artimiausiųjų reikia nepamiršti – dovanomis palepinti. Ir aukosime – Ukrainai, bažnyčiai“, – kuo virs laimėti 20 000 eurų, vardina alytiškis.

Viena seniausių loterijų „Kenoloto“ ypatinga tuo, jog jos dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais.

Mažiausia galima „Kenoloto“ bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur.