Alytiškis „Superloto“ žaidime 2 eurus iškeitė į 5000 eurų

„Ko toks laimingas?“ – alytiškio Romo klausė kolegos, kai vieną rytą visi kartu autobusu riedėjo į darbą. Paaiškėjo, jog vyro šypsenos priežastis keturženklė. Tą rytą Romas internetiniame „Superloto“ žaidime „7 iš 42“ laimėjo 5000 eurų.

„Superloto“ žaidimai ypatingi tuo, jog juose sudalyvauti gali visi, kurie turi prieigą prie interneto ir vos kelias laisvas minutes pramogai. Žaidėjai gali spręsti, už kiek įsigyti bilietą, kiek skaičių nori spėti, ir patys juos pasirinkti. O laimingų kamuoliukų ridenimai tiesiogiai transliuojami loto.lt kas 4 minutes, visą parą.

Vis tik Romas pasinaudojo ne visais iš šių privalumų. Spontaniškai kilus minčiai išbandyti savo sėkmę, jis kliovėsi sistemos atsitiktinai parinktu skaičių deriniu.

„Iš tiesų nelabai ir žiūrėjau, kokie tie pažymėti skaičiai buvo. Žaidėjo piniginėje turėjau likusius kelis eurus, tai už juos ir įsigijau bilietą. Netrukus į elektroninį paštą gavau pranešimą, kad laimėjau 5000 eurų“, – apie tai, kaip kolegoms jį išdavusi šypsena atsirado veide, pasakoja Romas.

Vyras daug laiko praleidžia kelyje, dirbdamas komandiruotėse užsienyje – tad loterijų bilietus dažniausia perka internete, telefonu. Būtent šį įrenginį jis ir planuoja atsinaujinti, skyręs dalį jau laimėtų pinigų.

„Na ir tikėsimės, kad ateityje aplankys dar didesnė sėkmė“, – optimistiškai sako žaidėjas.

5000 eurų Romui atnešęs „Superloto“ žaidimas „7 iš 42“ yra tik viena iš kelių www.loto.lt/superloto siūlomų TV loterijų. Bilietų kaina – nuo 0,10 Eur. Didžiausias galimas laimėjimas – 200 000 Eur.