Antrą kartą į tą pačią balą – vilniečiai laimėjo 75 000 Eur

Prieš beveik dešimtmetį kartu su gandrais vilniečių šeimą aplankė ir fortūna – loterijoje jie laimėjo 100 000 litų. Ir nors aplinkiniai sakė, kad daugiau žaisti neverta, nes į tą pačią balą įlipti nebepavyks – prieš pat dukros gimtadienį šeima laimėjo dar kartą. Šįkart momentinėje loterijoje „Magiškas perlas“ jie susižėrė 75 000 eurų.

Vienas rinko, kitas mokėjo

Žaidėjai pasakoja, kad mintis įsigyti loterijos bilietų juos aplankė pakeliui į sodą.

„Sustojome parduotuvėje. O joje pardavėja kaip tik iš naujo pakelio dėliojo nutrinamus bilietus. Tai vyras savo laiminga ranka ėmėsi rinkti, o aš, kadangi turėjau smulkių, apmokėjau“, – prisimena Vilija (vardas pakeistas laimėtojos prašymu).

Nuvykę į sodą vyras ir žmona pirmiausia ėmėsi ten niekada nesibaigiančių darbų. O kai pagaliau atrado laiko pailsėti – pradėjo trinti bilietus.

„Iš viso turėjom penkis. Kai vyras nutrynė trečią, staiga jo akys išsiplėtė. Pradėjau klausinėt, kas yra – jis man sako, kad jam silpna. Rodo į bilietą, o aš nieko nesuprantu. Galiausia geriau įsižiūrėjau ir supratau, kad laimėjom pagrindinį prizą“, – vis dar su jauduliu pasakoja Vilija.

Visų laimėjimas

Prieš beveik dešimtmetį laimėję šešiaženklę sumą vilniečiai ją išleido automobiliui ir namo statyboms. O šįkart prizą jie planuoja investuoti į vaikų ateitį.

„Vyras iškart jiems pasakė, kad laimėjome visi, kad pinigai yra mūsų visų. Gal ateity reikės mokslams, gal savarankiško gyvenimo pradžiai“, – svarsto žaidėja.

Beje, laimėtojų džiaugsmas pasiekė ir parduotuvės, kurioje jie įsigijo laimingą bilietą, kasininkę.

„Dar kartą užvažiavęs vyras paklausė tos pardavėjos, kokį šampaną mėgsta. Iš pradžių ji pasimetė. Bet kai papasakojome apie aplankiusią sėkmę ir kad norime atsidėkoti, džiūgavo kartu su mumis“, – sako 75 000 eurų laimėtojai.

Vilniečiams įspūdingą sumą atnešė momentinės loterijos „Magiškas perlas“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.

Taip pat kviečiame išbandyti internetinę šio žaidimo versiją