Artimųjų gimimo datos „Kenoloto“ žaidėjui atnešė 5000 Eur

Antanui iš Kaišiadorių rajono (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) labiausia patinka loterijos, kurios suteikia kuo didesnę laisvę rinktis – tiek skaičius, tiek bilieto kainą, tiek dalyvavimo laikotarpį. Būtent tokia loterija yra jau beveik trisdešimtmetį skaičiuojanti „Kenoloto“. O Antano pasirinkimai joje padėjo vyrui susižerti 5000 Eur laimėjimą.

Turi savo taktiką

Antanas žaidžia nesiblaškydamas ir dažniausiai laikosi trijų pagrindinių paties nusistatytų taisyklių: rinkdamasis skaičių derinį naudoja žmonos ar vaikų gimimo datas, perka tik mažiausios kainos bilietus ir iškart keliolikai žaidimų į priekį.

Šia taktika vyras vadovavosi ir liepos 17 dieną – kai įsigijo bilietų devyniasdešimčiai „Kenoloto“ žaidimų.

„Kiekvienam žaidimui rinkausi po tris skaičių kombinacijas. Kiekviena jų kainavo po 25 centus. O rugpjūčio 13 dieną viena jų sutapo su dešimtimi laidoje išriedėjusių kamuoliukų. Tereikėjo kantriai išlaukti“, – juokiasi „Kenoloto“ žaidėjas.

Tiesa, laidos, kurios metu tapo laimėtoju, vyras nežiūrėjo. Jis mintinai žino, kada vyksta žaidimai – bet rezultatus visada tikrina internetu. Laimingoji diena nebuvo išimtis.

„Pamatęs ekrane sumą, puoliau skambinti dukrai. Abu pasidžiaugėm, abu atvažiavom į loterijos atstovybę. Jai skirsiu ir dalį prizo“, – dalinasi kaišiadoriškis.

Sėkmė lanko ne pirmą kartą

5000 Eur suma įsitaisė Antano laimėjimų sąrašo viršuje, tačiau jame netrūksta ir kitų solidžių sėkmės apraiškų. Anksčiau vyras jau du kartus „Kenoloto“ buvo laimėjęs po 2500 Eur, o kituose žaidimuose susižėręs daiktinių prizų – pavyzdžiui, indų rinkinį, vaizdo grotuvą.

„Kenoloto“ Lietuvoje žaisti pradėta dar 1996 metais. Šiuo metu žaidimai vyksta tris kartus per dieną. Mažiausia galima bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur. Per visą šios loterijos gyvavimo istoriją Lietuvos žaidėjams jau išdalinta daugiau nei 31 mln. Eur.