Aštuntą dešimtį skaičiuojantis vilnietis internetu laimėjo 30 000 Eur

Albino iš Vilniaus (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) sėkmės istoriją galima apibūdinti perfrazuojant garsų posakį: nuo neapykantos iki laimėjimo – tik vienas žaidimas. Ilgą laiką įtariai ir nepalankiai žiūrėjęs į papildomą „Eurojackpot“ loteriją pavadinimu „Džokeris“, vyras būtent joje susižėrė 30 008 Eur.

Internete – kaip žuvis vandenyje

Penkiaženklę sumą atnešusį loterijos „Eurojackpot“ bilietą Albinas pirko svetainėje loto.lt. Nors vis dar gajus stereotipas, jog senjorams naudotis internetu – iššūkis, aštuntą dešimtį skaičiuojančiam Albinui jokių problemų nekyla.

„Šeštadienio vakarą internetu žiūrėjau žinias ir po jų nusipirkau tris „Eurojackpot“ bilietus. Prieš kelis metus ši loterija buvo atnaujinta, tad dabar pirkdamas bilietą automatiškai nusiperki ir „Džokerio“ derinį – nors aš to nenorėjau. Man šitas papildomas žaidimas nepatiko, atrodė, kad jame nieko negalima laimėti“, – apie pirminę antipatiją loterijai, kuri sąskaitą papildė įspūdinga suma, pasakoja vilnietis.

Laimėjimo džiaugsmą aptemdė pralaimėtos varžybos

Vis tik fortūna Albino dvejones dėl galimybės laimėti nusprendė išsklaidyti. Viename iš vyro įsigytų bilietų buvęs penkių skaičių „Džokerio“ rinkinys sutapo tuo, kurį antradienio vakarą išrinko atsitiktinių skaičių generatorius.

Apie tai vyras sužinojo gavęs elektroninį laišką. Tačiau stipriai džiaugtis jam buvo sunku – mat laimėjimą aptemdė tą pačią dieną įvykęs svarbus pralaimėjimas.

 „Tądien Lietuvos krepšinio rinktinė Pasaulio čempionate nusileido Serbijai ir prarado galimybę kautis dėl medalių. Buvau subjuręs“, – emocijų sumaištį prisimena žaidėjas.

Nustebins anūkų būrį

Pasiteiravus, tai ką planuoja veikti daugiau nei 30 000 Eur, Albinas sako, kad išleisti pinigus nėra sunku.

„Turiu penkis anūkus – juos palepinsiu. Pačiam taip pat pravers, reikia taisyti sveikatą. O kaip žinom, ji brangiai kainuoja“, – juokiasi penkiaženklės sumos laimėtojas.

„Eurojackpot“ – viena populiariausių loterijų Europoje, kuri vienija net 18-os šalių žaidėjus. Lietuvoje ši loterija pradėta organizuoti 2013 metais, o 2021-aisiais atnaujinta ir papildyta tik Lietuvai skirtu žaidimu „Džokeris“.

Iš viso lietuviai „Eurojackpot“ loterijoje laimėjo 52 milijonus eurų.