Atkakliam žaidėjui – 75 000 Eur laimėjimas momentinėje loterijoje „Sėkmės 7“

Momentinės loterijos gerbėjai gali rinktis daugiau nei 20 skirtingų loterijų, tačiau Romas iš Vilniaus (red. – vardas pakeistas) turi ilgalaikę strategiją, kuria besivadovaudamas perka tik vienos loterijos bilietus. Tai – momentinė loterija „Sėkmės 7“ (5 Eur), kurios pagrindinį prizą – 75 000 Eur – šis žaidėjas ir laimėjo.

Artimieji netiki laimėjimu

Kalbėdamas apie laimėjimą senjoras iš Vilniaus sunkiai rinko žodžius – vis dar buvo nustebęs ir negalėjo patikėti, kokio dydžio sumą laimėjo.

„Lyg ir gera, smagu, lyg ir neramu. Suma – labai didelė, reikia gerai apgalvoti, kaip ją reikės išleisti. Dėl to ir sakau, kad jausmai – dvejopi. Norėtųsi namuose pasidaryti remontą, gal kur kitur išleisti. Emocijų labai daug, todėl dar neapsisprendžiau“, – pokalbį pradėjo laimėtojas.

Pamatęs, jog laimėjo 75 000 Eur, žaidėjas tiesiog nepatikėjo. Nepatikėjo ir jo draugė, o vėliau – artimieji, kuriems tuojau pat ir papasakojo apie užklupusią sėkmę.

„Esu labai atviras, todėl iškart visiems draugams ir artimiesiems papasakojau apie laimėjimą. Smagu pasidžiaugti savo sėkme. Susiklosčiusi situacija – gana juokinga. Kai paminėjau kokią sumą laimėjau, niekas nepatikėjo. Visi manė, kad pokštauju“, – juokėsi vyras.

Anksčiau ar vėliau, turėjo pasisekti

Romas taip pat pasidalino, kad sėkmę bando tik momentinėje loterijoje ir visada perka tik „Sėkmės 7“ (5 Eur) bilietus.

„Man geriausiai sekasi „Sėkmės 7“ (5 Eur). Čia esu laimėjęs įvairaus dydžio sumas. Kitų momentinių loterijų bilietų net neperku, kam žaisti kitas loterijas, jeigu šioje sekasi puikiai. Taip pat visada galvoju ir apie galimybę laimėti pagrindinį prizą – 75 000 Eur. Kažkas juos turi laimėti, todėl jeigu būsiu nuoseklus, šansai, kad tai būsiu aš – didžiausi ir bus.

Nepaisant to, laimėjimas tikrai nustebino. Net keista – atrodo, jog tikėjausi laimėti, o kai taip nutiko – sunku susivokti“, – pasakojo žaidėjas. 

Vyras taip pat sakė, kad nežino ar ir toliau pirks pamėgtus „Sėkmės 7“ (5 Eur) bilietus. „Nežinau kaip bus ateityje. Viena vertus – labai mėgstu šią momentinę loteriją, o kita – gal reikėtų leisti laimėti ir kitiems žaidėjams? Labai gerai pagalvosiu, koks variantas būtų geriausias. Dar ilgai džiaugsiuosi laimėjimu, todėl laiko apsispręsti – daugybė.“