Atspėjęs penkis skaičius „Teleloto+“ vilnietis laimėjo 17 000 Eur

Iki šiol didžiausia vilniečio Arūno (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) laimėta suma buvo 15 Eur, tačiau situacija stipriai pasikeitė praėjusį sekmadienį. Sudalyvavęs internetiniame žaidime „Teleloto+“, vyras bilietą už 1 Eur iškeitė į didįjį prizą – 17 212 Eur.

Dėl vaikų – bilietus perka internetu

Loterijose Arūnas dalyvauja jau ne vienerius metus ir bene kiekvieną savaitę įsigyja bent kelis „Teleloto“ bilietus. Tiesa, juos visada perka tik loto.lt.

„Turiu tris mažus vaikus, tai bet kas namuose gali pasimesti ar suplyšti. Saugiau bilietus laikyti telefone“, – juokiasi vilnietis.

Jau beveik metus internete žaidėjams siūloma dalyvauti ir loterijoje „Teleloto+“. Išleidus eurą leidžiama papildomai rinktis penkis skaičius. O laimima – jei tie skaičiai išrieda artimiausios „Teleloto“ laidos metu, tarp pirmų dvylikos kamuoliukų. Šią pramogą ne kartą išbandė ir Arūnas.

„Praėjusią savaitę pasirinkau du „Teleloto“ bilietus ir prie kiekvieno po vieną „Teleloto+“ derinį. Tiesa, pirmą kartą pasirinkęs pamiršau apmokėti – tai vėliau rinkausi iš naujo. Gal čia ir buvo mano sėkmės paslaptis“, – juokais svarsto žaidėjas.

Laukė ryto, kad patikėtų akimis

Sekmadienio pavakarę Arūnas leido prie televizoriaus, stebėdamas „Teleloto“ laidą. Prieš akis jis buvo pasidėjęs atsispausdintus internetinius bilietus – tad apie laimėjimą sužinojo iškart, kai tik išriedėjo pirmi dvylika kamuoliukų. Tačiau sėkmės nepripažino iki pat ryto.

„Laukiau elektroninio laiško, kuris patvirtintų, kad nieko nesupainiojau. Iki tol niekam nieko nesakiau – buvo sunku patikėti, juk iki šiol daugiausia buvau laimėjęs 15 Eur. Kai laišką gavau, iškart nuvykau į loterijos atstovybę“, – aiškina Arūnas.

Laimėjimas – sodybai ant ežero kranto ir kelionei į Ameriką

Daugiau nei 17 000 eurų laimėjimas Arūną ištiko pačiu metu. Jo šeima kaip tik įsirenginėja gamtos prieglobstį vasarai – sodybą ant ežero kranto. O papildomi pinigai, žinoma, padės paspartinti darbus.

Laimėjimo dalis leis ir pasisemti daugiau įspūdžių. Šeima jau buvo suplanavusi kelionę į Ameriką, o dabar Arūnas gali sau leisti į planus žvelgti laisviau ar juos papildyti.

Iš viso per šiuos metus žaidimas „Teleloto+“ dalyviams atnešė jau daugiau nei 170 000 Eur laimėjimų.