Automobilio laimėtojas susižėrė dar ir 20 000 Eur

Vieni žaidėjai, laimėję loterijose, liaujasi pirkti bilietus, mat galvoja, kad savo sėkmę jau išsėmė. Kiti – priešingai, toliau mėgaujasi malonia pramoga ir laimi dar ne kartą. Būtent pastarųjų kategorijai priklauso kaunietis Zbignevas, kuris, prieš 8 metus laimėjęs naujutėlį automobilį, prieš kelias savaites sąskaitą papildė dar ir 20 000 Eur.

Zbignevui penkiaženklę sumą atnešė momentinės loterijos „Lyja pinigais“ bilietas. Jį vyras įsigijo už taip pat laimėtus pinigus.

„Teleloto“ užbraukiau kampus bei įstrižainę, tad parduotuvėje atsiėmiau 18 eurų. Už dalį jų apsipirkau, o likusius nusprendžiau skirti žaidimams. Paėmiau vieną „Teleloto“ ir vieną nutrinamą bilietą „Lyja pinigais“. O paskutinę minutę – prie jo pridėjau dar ir antrą. Regis, pastarasis ir buvo laimingas“, – pasakoja kaunietis.

Tiksliau laimingi buvo abu įsigyti momentinės loterijos bilietai. Grįžęs į namus ir nutrynęs pirmąjį – Zbignevas pamatė, kad laimėjo 2 Eur. O nutrynęs antrąjį – 20 000 Eur.

„Streso jokio nebuvo, reagavau ramiai, nes jau turiu patirties. 2015 metais „Teleloto“ laimėjau „Volkswagen Passat“ – iki šiol važinėju. Pirmiausia paskambinau žmonai – va ji tai negalėjo patikėt“, – juokiasi žaidėjas.

Didžiąją dalį laimėjimo vyras teigia ketinantis padovanoti vaikams. O likusiais – toliau skaidrins sau kasdienybę.

„Mėgstu ramybę – man nereikia jokių kelionių, pirkinių. Viską turiu. Tik kartais dėl pramogos pažaidžiu – tą darysiu ir toliau“, – sako 20 000 Eur laimėtojas.

Zbignevui įspūdingą sumą atnešusios momentinės loterijos „Lyja pinigais“ bilietas kainuoja 2 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.