BLITZ LOTO e-loterijos „Amerikietiška svajonė“ laimėjimas Gintautei iš Kauno padės įgyvendinti savo svajones

Pirmąjį rugpjūčio rytą kaunietė Gintautė atsikėlė anksti ir nusprendė laisvą laiką skirti pramogai. Mergina apsilankė svetainėje www.loto.lt, tarp gausybės „Blitz loto“ internetinių žaidimų pasirinko momentinę loteriją „Amerikietiška svajonė“ ir įsigijo 20 bilietų rinkinį už 4 eurus. Paskutinis bilietas rinkinyje Gintautei ir atnešė 6000 eurų.

Žaisti paskatino kitų laimėjimai

Gintautė pasakoja, kad „Blitz loto“ internetinės loterijas pirmą kartą išbandė prieš maždaug metus, paskatinta draugės.

„Anksčiau nusipirkdavau popierinių momentinių loterijų bilietų ir kartą laimėjau 20 eurų. Susitikusi su drauge pasigyriau – o ji man atgal pasigyrė, kad internetiniuose žaidimuose „Blitz loto“ laimėjo, regis, kelis šimtus. Na tai nusprendžiau išmėginti ir aš – nuo tada kartas nuo karto ir žaidžiu“, – pasakoja mergina.

Pasiteiravus, kodėl šį, sėkmę atnešusį kartą, Gintautė nusprendė dalyvauti būtent žaidime „Amerikietiška svajonė“, mergina sako, kad ją įkvėpė kitų laimėjimai: „Vis pastebėdavau, kad laimi ir savo įspūdžiais dalinasi būtent „Amerikietiškos svajonės“ žaidėjai. Ir kad laimėjimai nemaži – todėl susidomėjau“.

Sekasi jau ne pirmą kartą

Be visai neseniai 6000 eurų laimėjimą atnešusios internetinės loterijos „Amerikietiška svajonė“ – Gintautė yra išbandžiusi ir daugiau „Blitz loto“ žaidimų bei juose laimėjusi. „Taip pat esu dalyvavusi loterijose „Burtininko kambarys“, „Laimėjimų raktas“. Šiemet jau buvo pasisekę laimėti 2500 eurų. O pernai – Kalėdų naktį, kai prisėdau pailsėti po vaišių su giminėmis ir pažaisti – gavau 1900 eurų dovaną“, – juokiasi mergina.

Laimėjimą padės įgyvendinti svajones

Anot Gintautės, visi laimėjimai jai labai vertingi – kadangi mergina taupo svarbiems pirkiniams: „Už dalį laimėtos sumos planuoju pirkti automobilį, o kitą dalį atsidėsiu būsto pradinio įnašo kaupimui.“

Paklausus, ar žada ir toliau dalyvauti loterijose – laimėtoja sako taip. „Anksčiau laimėti tokias sumas atrodė neįtikinama, tačiau, kai pačiai taip pasisekė – nesinori sustoti“, – kalba „Blitz loto“ žaidimų laimėtoja.