BLITZ LOTO internetinis žaidimas „Teleloto“ Rūtai atnešė 5000 eurų

Žaidėja Rūta vos 20 centų kainavusį bilietą iškeitė į 5000 eurų. Merginai sėkmę atnešė visiems gerai žinoma loterija „Teleloto“ – tačiau ne tradicinis žaidimas su bilietu, o internetinis BLITZ LOTO žaidimas.  

SKAMBINO PASITIKSLINTI, AR TIKRAI LAIMĖJO

Nors apie laimėjimą Rūta sužinojo iškart pasibaigus momentinio internetinio žaidimo „Teleloto“ sesijai, kai kompiuterio ekrane pasirodė pranešimas apie prizą ir jo sumą – mergina pasakoja nepatikėjusi. „Mano reakcija buvo kaip, manau, ir daugelio kitų laimėtojų. Suabejojau, sutrikau. Tikrinau, ar tikrai laimėjau. Netgi pasiskambinau į loterijos atstovybę pasitikslinti“, – apie tai, kaip stengėsi išsklaidyti abejones, pasakoja mergina.

LABIAU ŽAVISI INTERNETINIAIS BLITZ LOTO“ ŽAIDIMAIS

Pasiteiravus, kodėl rinkosi internetinį žaidimą „Teleloto“, o ne dažnam labiau žinomą – tradicinį bilietą, Rūta sako, kad internetinės loterijos jai patinka labiau ir vardina priežastis: „Bent jau mano aplinkoje, tarp jaunų žmonių, internetiniai žaidimai tikrai labiau mėgstami, todėl, kad patogiau – galima žaisti bet kada, iš bet kur. Kitas svarbus dalykas – internetinėse loterijose iškart aiškus rezultatas, nereikia laukti. Taip pat galima pasirinkti bilieto kainą – nebūtinai tai turi būti 2 eurai, gali būti ir 20 centų.“

Tiesa, mergina sako pasirinkusi žaisti būtent internetinį „Teleloto“, todėl, kad šis žaidimas jai jau buvo žinomas: „Žaisdavau ir tradicinį „Teleloto“ – iš pradžių pirkdavau fizinius bilietus, vėliau internetu. Galiausia www.loto.lt „Blitz loto“ skiltyje atradau ir internetinį „Teleloto“ žaidimą.“

ŽAIS IR TOLIAU

20 centų kainavusį bilietą iškeitusi į 5000 eurų Rūta sako, jog tai nėra toks laimėjimas, po kurio ji manytų išsėmusi savo sėkmę: „Planuoju žaisti ir toliau“, – patikina mergina.

Kaip pasakoja laimėtoja, loterijos jai yra pramoga, kuri sukelia malonų jaudulį dėl galimo pasisekimo. „Kartais matydavau istorijas, kad ir vėl kažkas laimėjo – ir galvodavau, kada tas kažkas būsiu aš. Dabar tai aš“, – pokalbį užbaigia Rūta.