BLITZ LOTO laimėjimas pasotins keturkojų pamestinukų pilvus

„Blitz loto“ žaidimai džiugina jau ne tik žmones, bet ir gyvūnus. Vilnietė Renata internetiniame momentiniame žaidime „Magiškas eliksyras“ laimėjo 2000 eurų – ir visus juos skirs gyvūnų prieglaudai.

Renatą sėkmė aplankė vieną ankstų trečiadienio rytą. Moteris ruošėsi dienos darbams, o į rankas paėmusi telefoną, nusprendė minutėlei užsukti į loto.lt.

„Kartas nuo karto išbandau laimę loterijose – dažniausia bilietus perku internetu, prie rytinės kavos puodelio. Tąkart žaidėjo piniginėje buvo likę 50 centų. Tai bedžiau pirštu į pirmą pasitaikiusį „Blitz loto“ žaidimą ir už tą  pusę euro įsigijau vieną bilietą“, – prisimena vilnietė.

Vos po kelių sekundžių Renatos telefone pasirodė užrašas, kad 50 centų virto 2000 eurų laimėjimu. Moteris puolė tikrinti dar, dar ir dar kartą. O tada – dalintis žinia.

„Vyrui pranešiau antram. O pirmiausia papasakojau draugei, su kuria kartu jau apie dešimtmetį rūpinamės beglobiais gyvūnais. Dabar toks metų laikas, kai prieglaudos pilnos – mūsiškė ne išimtis. Nuolat reikia pinigų maistui, kraikui, gydymui. Tad šie pinigai padės visam būriui mūsų kailėtų globotinių“, – atsiradusiomis finansinėmis galimybėmis džiaugiasi moteris.

2000 eurų Renatai atnešusi internetinė momentinė loterija „Magiškas eliksyras“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.