„Blitz loto“ žaidėjui – keturi laimėjimai per dieną

Žaidėjas Aivaras spalio 2-ąją gali vadinti sėkmės diena. Prisėdęs pažaisti internetinių momentinių žaidimų „Blitz loto“ vyras laimėjo keturis kartus ir piniginę papildė net 5102, 5 Eur.

Tūkstantis po tūkstančio

Aivaras pasakoja, kad lemtingąjį šeštadienį turėjo laisvo laiko, tad nusprendė jį skirti pramogai. Užsukęs į svetainę www.loto.lt jis pasirinko sudalyvauti „Blitz loto“ momentiniame žaidime „Ledo ritulys“.

„Nieko neplanavau ir nesitikėjau. Žaidimą pasirinkau visiškai atsitiktinai, tiesiog pasitaikė būtent šis. Na ir prasidėjo, – šviežiais prisiminimais dalinasi vyras. – Pirmiausia laimėjau 1000 Eur. Smagu, bet galvoju, reikia toliau bandyt. Bandau toliau – vėl laimiu. Šįkart 1100 Eur. Tada nusprendžiau sustoti.“

Tiesa, stabtelėjimas buvo laikinas. Išjungęs žaidimą Aivaras netrukus jį įsijungė vėl. Ir vėl laimėjo.

„Kadangi dar buvo likę nupirktų ir nepanaudotų bilietų, tai toliau žaidžiau „Ledo ritulį“. Pirmiausia laimėjau dar 1000 Eur. O po to – ir dar 2002, 5 Eur. Nežinau, kaip viskas būtų klostęsi toliau, nes atėjo laikas išjungti žaidimus ir keliauti į darbą. Džiaugsmu pasidalinau su kolega, nors jei ir nebūčiau pasidalinęs – turbūt būtų pastebėjęs“, – išskirtinę laimėjimo istoriją pasakoja vyras.

Išbando įvairias loterijas

Pasiteiravus, ar dažnai taip sekasi loterijose, Aivaras sako, kad čia pirmas toks įspūdingas laimėjimas:  „Dalyvauju įvairiose loterijose – „Vikinglotto“, „Teleloto“, momentinėse. Bilietus ir popierinius perku, ir internetu – kaip pasitaiko. Bet iki šiol didžiausia laimėta suma tik apie 1000 Eur buvo.“

Vyras džiaugiasi, kad pavyko pagerinti savo laimėjimo rekordą, tačiau tiki, jog ateityje aplankys ir dar didesnė sėkmė. „Kadangi ir toliau žaisiu, tai galbūt ir skaičius su daugiau nulių iškris“, – juokiasi Aivaras.

 

Laimėjimų virtinę Aivarui atnešusi internetinė momentinė loterija „Ledo ritulys“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt, įsigijus bilietą vos nuo 0,10 Eur. Laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.