„Blitz loto“ žaidime 5000 Eur laimėjęs kaunietis nustebins sužadėtinę

Kaunietis Darius (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) praėjusio šeštadienio popietę leido darbe – o jame sugebėjo atrasti dar ir pinigų atnešančių pramogų. Turėdamas laisvesnę minutę vaikinas išbandė „Blitz loto“ žaidimus. Ir viename jų – pavadinimu „Fortūnos šilas“ – bilietą už 1 Eur iškeitė į 5000 Eur laimėjimą.

Naujoko sėkmė

Apie „Blitz loto“ žaidimus Darius iki sėkmingojo šeštadienio nebuvo girdėjęs. Tačiau susidėliojusios aplinkybės vaikiną prie jų tiesiog atvedė.

„Norėjau įsigyti kitos loterijos – „Vikinglotto“ – bilietą, bet pamiršau tą padaryti parduotuvėje. Tuomet nusprendžiau, kad nusipirksiu internetu ir kaip tik darbe turėjau laisvo laiko tą padaryti. Prisijungiau į loto.lt, nusipirkau tą bilietą ir akys užkliuvo už „Blitz loto“. Spontaniškai kilo mintis išmėginti“, – pasakoja kaunietis.

Tiesa, įsigilinti į žaidimą Dariui neteko. Neilgai trukus ekrane pasirodė užrašas, skelbiantis, jog žaidėjas laimėjo pagrindinį prizą.

„Pranešimas greit pranyko – o sumos iškart neįsidėmėjau, nesupratau, kiek tų nulių prie penketo buvo. Tik kai užėjau į savo elektroninį paštą, įsitikinau, kad laimėjau iki šiol didžiausią sumą – 5000 eurų“, – džiugią akimirką prisimena žaidėjas.

Laimėjimui – turi ne vieną planą

Ir nekyla abejonių, kad Darius ras kur panaudoti netikėtai kišenę papildžiusius pinigus – planus vaikinas vardina vieną po kito.

„Pirmiausia, noriu padaryti staigmeną sužadėtinei. Kadangi staigmena, tai daugiau nieko ir neatskleisiu. Taip pat vasarą galvoju pakeliauti automobiliu po Europą. Ir būtinai paaukosiu Ukrainai“, – užtikrintai sako laimėtojas.

5 000 Eur Dariui atnešusi internetinė momentinė loterija „Fortūnos šilas“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,20 Eur, o laimėjimai siekia net iki 80 000 Eur.