Brolio nuojauta virto 5 784 Eur laimėjimu

Vilnietė Monika sako, kad loterijose žaidžia ne dažnai, tačiau visuomet tai daro internetu. Kartais bilietą įsigyja kartą per mėnesį, kartais ir kartą per pusmetį. Šįkart išbandyti fortūną ją paskatino brolio skambutis.

„Brolis sako – nusipirkau TELELOTO bilietą. Jaučiu, kad laimėsiu milijoną ir visi gerai gyvensim“, – su šypsena pasakoja pašnekovė.

Padėjusi telefono ragelį Monika ir pati suskubo pasirūpinti TELELOTO bilietu.

„Pagalvojau, o jei nelaimės? Tai man reikia šeimą aprūpinti“, – juokauja Monika.

Įsigijusi bilietą ji visai pamiršo apie laukiantį žaidimą, mat su grupele draugų išvyko atostogauti į Gdanską. Čia pirmadienio rytą žaidėją ir aplankė maloni staigmena – el. laiškas, sveikinantis su laimėjimu. Internetiniame žaidime TELELOTO+ jai pavyko atspėti visus penkis kamuoliukus ir laimėti pagrindinį prizą – 5 784 Eur.

„Iš pradžių nepatikėjau. Galvojau gal dar sapnuoju“, – pasakoja. Tačiau prisijungus prie loto.lt paskyros paaiškėjo, kad visa tai ne sapnas, o realybė. Tuomet beliko su draugais šią smagią žinią atšvęsti.

Paklausta, kur žada išleisti laimėjimą, vilnietė prasitaria, kad netrukus kelsis į naują butą, tad sėkmė aplankė pačiu laiku. Naujam būstui reikalinga nauja virtuvė ir kiti baldai.

Sveikiname Moniką ir linkime malonių įkurtuvių ir neužilgo sugrįžtančių laimėjimų!

TELELOTO+ – tai internetinis žaidimas, kuriame įprastus TELELOTO bilietus galite papildyti papildomais skaičių deriniais. Vieną TELELOTO+ bilieto derinį sudaro penki skaičiai – nuo 1 iki 75. Juos galite rinktis patys arba leisti, kad atsitiktinai sugeneruotų loterijų sistema. Derinio kaina – 1 Eur.