Desertui – 75 000 Eur laimėjimas

Penktadienį grįžusi po darbo Karina su mylimuoju sėdo vakarieniauti. Tiesa, ant stalo jos laukė ne tik maistas, bet ir momentinės loterijos „Karališki turtai“ bilietas. O jį nutrynusi mergina sužinojo, jog desertui fortūna paserviravo 75 000 eurų prizą.

Susižavėję vienas kitu, susižavėjo ir loterijomis

Paprašyta pasidalinti savo sėkmės istorija, Karina pasakoja, jog susidomėjimas loterijomis atėjo kartu su antrąja puse – ir ilgainiui tai tapo jų poros pramoga.

„Susipažinome prieš du metus – ir nuo tada vis pradžiuginame vienas kitą bilietais. Kiekvieną sekmadienį kartu su kita draugų pora susirenkame ir žaidžiame „Teleloto“, beveik niekada nepraleidžiame, čia jau kaip tradicija. O pastaruoju metu sėkmę vis išbandome ir momentinėse loterijose“, – dalinasi mergina.

Todėl radusi ant stalo „Karališkų turtų“ bilietą Karina nenustebo. Tądien jos vaikinas vyko pro Paberžę ir stabtelėjęs vietinėje parduotuvėje „Aibė“ išrinko du to paties žaidimo bilietus.

„Tas, kurį pasiliko sau, nieko nelaimėjo. O kitą paliko man, kad grįžusi nutrinčiau. Žinokit, ir netikėjom, ir tikėjom, ir džiaugiamės vienu metu. Tie draugai, su kuriais kartu žiūrime „Teleloto“, gyvena kaimynystėje. Tai įsispyrusi į šlepetes bilietą lėkiau parodyti ir jiems“, – prisiminusi pirmąsias emocijas po laimėjimo juokiasi Karina.

Pinigus skirs bendro gyvenimo pradžiai

Kartu mėgavęsi pramoga, kartu vilniečiai džiaugiasi ir penkiaženkle suma.

„Jau nusipirkome mašiną. O likę pinigai bus pradinis būsto įnašas. Gyvendami nuomojamame būste vis pasvajodavom apie nuosavą. Dabar galim imtis svajonės įgyvendinimo“, – džiaugiasi Karina.

Vilniečiams 75 000 Eur atnešė momentinės loterijos „Karališki turtai“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.