Dešimtmečius laukta dovana

„Ateina laikas, kai nebereikia naujų daiktų. Bet pramogų – norisi visada. Todėl tėvukui 86-ojo gimtadienio proga padovanojau momentinės loterijos bilietų“, – pasakoja tytuvėniškis Gytis (vardas pakeistas). O po kelių dienų jo namuose vakaro tylą perskrodė skambutis.

Šįkart pažiūrėjo į tą eilutę

Gyčio tėtis – didis loterijų entuziastas. Jau daugybę metų jis dalyvauja kiekviename „Teleloto“ žaidime. Taip pas sėkmės ieško ir nutrinamuose bilietuose.

„Bet per visus tuos dešimtmečius tokio laimėjimo, kuris priverstų pasijusti ypatingu, taip ir nebuvo. O jam labai norėjosi. Kartą buvo arti to – paskambino džiūgaudamas. Bet kai atlėkiau ir kartu patikrinome bilietą, paaiškėjo, kad jis žiūrėjo ne į tą eilutę“, – prisimena Gytis.

Dėl šios priežasties, sulaukęs netikėto vakarinio skambučio, ir išklausęs susijaudinusio tėčio tikinimų, jog gimtadienio proga gautas momentinės loterijos „Sėkmės 7“ bilietas laimėjo 75 000 eurų – vyras neskubėjo patikėti. 

„Nuraminau, pasakiau, kad užsuksiu kitą dieną. O kai atvykau, tada jau mane raminti reikėjo. Visaip tikrinome – ir iš akies, ir internete, ir terminale“, – pasakoja 75 000 eurų vertės bilietą tėčiui įteikęs Gytis.

Pasklido po šeimą

Labiausia Gyčio tėtis džiaugėsi faktu, jog laimėjo didįjį loterijos prizą. Sumos jis nesureikšmino.

„Sau pasiliko tiek, kad galėtų toliau pramogauti. O kitką išdalino didelei šeimynai“, – apie laimėjimo likimą pasakoja Gytis.

Tytuvėniškiams penkiaženklę sumą atnešė momentinės loterijos „Sėkmės 7“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.

Taip pat kviečiame išbandyti internetinę šio žaidimo versiją