Didelė sėkmė už smulkius: rokiškėnas ir kėdainiškis 1 Eur pavertė į 5000 Eur

Nors sakoma, kad euras šen ar ten – nieko nekeičia, momentinės loterijos dalyvių patirtys rodo, kad tinkamai pasirinkus, skirtumas gali būti net keturženklis. Štai rokiškėnas ir kėdainiškis po 1 eurą skyrė pramogai – įsigijo loterijų „Aukso grynuolis“ bei „Sėkmės 7“ bilietus. Ir abu laimėjo 5000 kartų daugiau.

Gaišimas eilėje apsimokėjo

Abiejų laimėtojų istorijos prasidėjo ir rutuliojosi panašiai: tiek rokiškėnas, tiek kėdainiškis į parduotuvę užsuko kasdienių prekių ir abu spontaniškai paėmė po porą nutrinamų momentinės loterijos bilietų.

„Prie kasos buvo ilga eilė, lėtai slinko... Dairiausi aplink ir akys užkliuvo už bilietų stovelio“, – savo sprendimą aiškina rokiškėnas.

Toliau – taip pat panašumai. Abu žaidėjai bilietus trynė nepasiekę namų ir abu netrukus skubėjo atgal prie kasų. 

„Iki šiol daugiausia loterijoje buvau laimėjęs gal 10 Eur. Tai pamatęs kur kas didesnę sumą, žinoma, suabejojau viskuo: tiek savo akimis, tiek taisyklėmis. Bet terminale bilietą patikrinusi pardavėja patikino, kad laimėjimas jau ne dviženklis, ir nurodė kreiptis į loterijos atstovybę“, – apie savo reakciją pasakoja kėdainiškis.

Ir stogui, ir gimtadieniui

Laimėtojų pasakojimai išsiskiria pasiteiravus, ką jie žada veikti su prizais.

Rokiškėnas jokių pirkinių kol kas neplanuoja ir tikina, kad kol kas pinigai liks sąskaitoje.

O štai kėdainiškis sako, kad norų tiek, jog visiems išpildyti keturženklės sumos net nepakaks.

„Gyvename tėvų name, kuriam reikia atlikti remontą, keisti stogą. Taip pat artėja mano gimtadienis, reiks atšvęsti. O po to ir žiemos šventės laukia, dovanų pirkimas“, – vardina žaidėjas.

5 000 Eur rokiškėnui atnešė momentinės loterijos „Aukso grynuolis“, o kėdainiškiui – „Sėkmės 7“ bilietas už 1 eurą. Įsigyti šių bilietų galima visose prekybos vietose.