Dovana vyrų dienos proga – 75 000 Eur vertės momentinės loterijos bilietas

Vilnietis Saulius artimiesiems yra tvirtai pareiškęs, jog gėlės – ne praktiška dovana. Todėl praėjusios vyrų dienos proga žmona jam įteikė puokštę momentinės loterijos bilietų. O vienas jų šeimos biudžetą papildė net 75 000 eurų!

Iš 7 dovanotų bilietų – 5 laimingi

Atvykęs į loterijos atstovybę Saulius noriai dalinosi dar šviežiais prisiminimais apie netikėtai aplankiusią sėkmę. Vyras pasakojo, jog iki šiol nei jis, nei žmona loterijos bilietų nepirkdavo. Tačiau kai jau nusipirko – nepasigailėjo.

„Praėjusio penktadienio vakarą žmona mane pasveikino su vyrų diena. Kadangi buvau paprašęs, kad nepirktų gėlių – ji sugalvojo padovanoti momentinės loterijos bilietų. Įteikė septynis, visus skirtingus. Tą patį vakarą, pasivaišinę torčiuku, ir nusprendėme juos nutrinti“, – prisimena vyras.

Nors išankstinių lūkesčių pora neturėjo, staiga vienas po kito pasipylė laimėjimai. Iš septynių dovanotų bilietų net penki buvo laimingi. O vienas – ypač.

„Aš tryniau tą bilietą, kuris laimėjo 75 000 eurų. Kai pamačiau šitą skaičių – vos nenualpau. Parodžiau žmonai, ji irgi prarado amą. Tada dar skambinome ir į loterijos atstovybę, ir programėlę parsisiuntę tikrinome, ir terminale. Prikeikė kelių patvirtinimų, kol patikėjome“,  – prisiminęs po laimėjimo aplankiusias emocijas dabar jau juokiasi Saulius.  

Laimėjimą skirs namo įrengimui

Paklaustas, ką planuoja veikti su netikėtai kišenes papildžiusia suma, vyras sako, kad laimėjimas jų šeimą aplankė lyg užsakytas.  

„Neseniai nusipirkome namą ir dabar jį galėsime įsirengti, kaip norime! Kažkurią diena žmona sako, oi kaip gerai prie namo būtų pirtis… O aš jai sakau: pirtis bus! Dabar galime įgyvendinti tai, apie ką svajojame“, – pokalbiai džiugiai užbaigia laimėtojas.

Sauliui įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Vegas“ siūlo laimėjimus iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 12 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.