E-loterijoje „Teleloto“ 0,2 Eur kainavusį bilietą kaunietė iškeitė į 5000 Eur

„Teleloto“ gerbėjams – apstu galimybių žaisti ir laimėti. Mėgstantys stebėti ridenamus kamuoliukus, gali prekybos vietose ar internetu įsigyti tiražinės loterijos bilietų. Norintys žaisti ir laimėti ne tik sekmadieniais – prekybos vietose gali čiupti momentinės loterijos nutrinamų bilietų. O siekiantys apjungti visus šiuos dalykus – gali pasinerti į internetinį momentinį „Blitz loto“ žaidimą. Būtent jis kaunietei Linai atnešė 5000 Eur laimėjimą.

Žaidė naktį

Lina pasakoja, kad „Blitz loto“ žaidimus atrado prieš kelis metus ir nuo tada jais leidžia sau pasimėgauti kelis kartus per savaitę: „Žaidžiu vakarais, kai užmiega vaikai. Tada galiu atsipalaiduoti“.

Laimėjimą atnešusį kartą moteris žaidė taip pat namiškiams jau sumigus. Tad sužinojusi, kaip jai pasisekė – pasidžiaugė tik tyliai.

„Buvo maždaug 1 valanda nakties, žaidžiau „Teleloto“ – tie riedantys kamuoliukai taip raminančiai veikė. Jau merkėsi akys ir net ne iš karto supratau, kad laimėjau. Tik kai gavau patvirtinantį laišką, kad tapau 5000 Eur laimėtoja, susivokiau. Visi jau miegojo, tad besidžiaugdama tiesiog taip pat nuėjau į lovą“, – prisiminimais apie lemtingąjį žaidimą dalinasi Lina.

Pirmenybę teikia e-loterijoms

Pasiteiravus, kodėl tąnakt nusprendė žaisti būtent „Teleloto“ internetinį momentinį žaidimą, kaunietė sako, jog jis vienas iš jos mėgstamiausių: „Anksčiau pirkdavau „Teleloto“ bilietus parduotuvėse. Vėliau, kai atradau „Blitz loto“ žaidimus, tarp jų pamačiusi žinomą pavadinimą irgi panorau išbandyti. Na ir patiko.“

Galiausia, internetinė „Teleloto“ versija moteriai tapo mėgstamiausia. „Popierinius bilietus perku jau tik vos kelis kartus per metus. Tiesiog man patogiau žaisti internete – niekur nereikia eiti, gali rinktis pigesnį bilietą, iškart sužinai, ar pasisekė “, – e-loterijų privalumus vardina moteris.

 

5000 Eur Linai atnešusi internetinė momentinė loterija „Teleloto“ yra tik viena iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt, įsigijus bilietą vos nuo 0,10 Eur. Laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.