Į joniškietės laimėjimų kraitį – 2000 Eur

Dviratis, telefonas, automobilis – tokie prizai puikuojasi joniškietės Sandros laimėjimų sąraše. O visai neseniai jį papildė dar ir keturženklė suma. „Blitz loto“ žaidime „Ledinukas“ moteris susižėrė 2000 Eur.

Kiekvieną kartą – kaip pirmą

Laimėjimų gausa rodo, jog Sandrai loterijos – mėgstama ir sėkminga pramoga. O kad nepritrūktų įvairovės, moteris susikūrė žaidėjos paskyrą svetainėje loto.lt.

„Internetinių „Blitz loto“ žaidimų yra labai daug, tai stengiuosi išbandyti vis kitus. Pastaruoju metu buvau pamėgusi „Ledinuką“. Šią loteriją ir įsijungiau prieš kelias savaites, penktadienio pavakarę – septinto mėnesio septintą dieną“, – prisimena joniškietė.

Tiesa, sėkmė aplankė ne iš karto. Po kelių įsigytų nelaimingų bilietų, Sandra pagalvojo, kad gal šiandien ne jos diena. Ir jau ruošėsi telefoną padėti į šalį.

„O tada ekrane pasirodė užrašas, kad laimėjau 2000 Eur. Nors prizas – ne pirmas, bet kaskart laimėjus jaučiuosi kaip pirmą kartą. Apėmė šokas, išpylė karštis“, – įspūdžius pasakoja žaidėja.

Dovana vaikams

Tiesa, laimėtų pinigų pasilikti Sandra neketina. Paklausta apie planuojamus pirkinius, moteris tvirtai atsako, jog laimėjimą atiduos brangiausiems.

„Teleloto“ esu laimėjusi dviratį, telefoną, 2019 metais laimėjau automobilį, prieš du metus internetiniame TV žaidime „Interjackpot“ – 3000 Eur... Tad man laimėjimų jau pakanka. Tegul šie pinigai būna vaikams“, – sprendimą aiškina joniškietė.

2000 eurų Sandrai atnešusi internetinė momentinė loterija „Ledinukas“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.