Ilgai ieškotas laimingas „Teleloto“ bilietas rastas Kaune

Dažnas esame buvę situacijoje, kai užsukę į parduotuvę konkrečios prekės, galiausia išeiname ne su ja viena. Taip nutiko ir kaunietei Elvyrai (vardas pakeistas laimėtojos prašymu) – kuo, beje, ji labai džiaugiasi. „Reikėjo tik smulkmenos, o įsigijau ir didelę sėkmę“, sako 75 000 eurų laimėtoja.

Paskutinis bilietas stovelyje

Penkiaženklę sumą Elvyrai atnešė momentinės loterijos „Teleloto“ bilietas. O jį įsigyti moterį paskatino sukaktis.

„Be vienos smulkmenos, dėl kurios ir užsukau į Kaune, Baltijos gatvėje esančią „Rimi“ – nieko daugiau pirkti neketinau. Tačiau stovėdama prie kasos pamačiau bilietus ir prisiminiau, kad prieš metus, nutrynusi „Teleloto“ bilietą, laimėjau 100 Eur. Ta proga nusprendžiau išbandyti sėkmę dar kartą. Šiaip jau, pirma mintis buvo paimti bilietų neseniai šeimas sukūrusiems vaikams. Bet stovelyje buvo likęs tik vienas vienetas – o vaikus turiu kelis. Žodžiu, taip išėjo, kad tą vienintelį bilietą paėmiau sau“, – pasakoja kaunietė.

Vaikams vietoje bilietų – pinigų

Įsigytą „Teleloto“ bilietą Elvyra nutrynė namuose. Iš pradžių, kaip ir daugelis laimėtojų, moteris abejojo tuo, ką pamatė. Tačiau galiausia ją nuramino vaikai.

„Jie įtikino, kad teisingai supratau žaidimo taisykles ir tikrai laimėjau. Kadangi taip ir nepadovanojau jiems bilietų – dovanosiu dalį pinigų, jaunoms šeimoms šie ypač reikalingi. Taip pat turiu artimąją, kuri serga, tai jai padėsiu. Na ir savo sveikatos gerinimui šiek tiek skirsiu“, – ką veiks su laimėjimu, vardina Elvyra.

Ilgai ieškotas bilietas

„Teleloto“ iš kitų momentinių loterijų Lietuvoje išsiskiria tuo, jog siūlo net du pagrindinius prizus. Vienas jų – automobilis „Škoda Karoq“ – buvo laimėtas jau praėjusių metų gegužę.

„O 75 000 eurų laimėjimą po nutrinamu sluoksniu slėpęs bilietas ir pats ilgai slapstėsi. Naujausia „Teleloto“ momentinės loterijos bilietų serija į prekybos vietas iškeliavo jau daugiau nei prieš metus. Tiek laiko laukėme, kol pagaliau galėsime pasveikinti laimėtoją“, – detalizuoja momentinių loterijų produkto vadovė Laura Skrebytė.