Iš burtininko kambario vilnietė išėjo su 3000 Eur laimėjimu

Prireikė tik nuojautos, greito sprendimo ir kelių paspaudimų telefone – kad vilnietės Vidos eilinė antradienio popietė taptų magiška. Sudalyvavusi momentiniame „Blitz loto“ žaidime „Burtininko kambarys“ moteris 0,2 Eur iškeitė į 3000 Eur.

Žaisti paskatino nuojauta

Paprašyta pasidalinti savo sėkmės istorija, Vida pasakoja, kad antradienį leido namuose, prižiūrėdama anūkę. O tuomet staiga pajuto, kad šiandien jai gali pasisekti.

„Nežinau, nei kaip tai paaiškinti, nei kaip pavadinti. Nuojauta turbūt. Tiesiog nusprendžiau, kad pats laikas sudalyvauti loterijoje. Pirkau „Kenoloto“ bilietą, o po to – už žaidėjo piniginėje likusius centus – nusprendžiau sudalyvauti ir kuriame nors „Blitz loto“ žaidime. Taip atsidūriau „Burtininko kambaryje“, – prisiminimais dalinasi vilnietė.

Tačiau sėkmė aplankė ne iš karto – pirmi du žaidimai laimėjimų neatnešė. Vis tik po trečiojo – telefono ekrane pasirodė keturženklė suma.

„Sutrikau. Puoliau tikrintis, ar tikrai laimėjau – o gal ką ne taip supratau. Pasiskambinau ir į loterijos atstovybę pasitikslinti. Tada jau įsitikinau, kad nuojauta pasitvirtino“, – juokiasi 3000 Eur laimėtoja.

Pinigus skirs sveikatos gerinimui

Vida jau numačiusi, ką veiks su kišenę papildžiusiais pinigais. Moteris pasakoja, kad šiuo metu jai kaip tik reikalingi įvairūs sveikatos tyrimai – tad už laimėtus pinigus juos kuo greičiau ir atliks.

„Leisiu sau kreiptis į privačias ir, kaip žinome, nepigias gydymo įstaigas, tad galėsiu greičiau gauti reikalingas paslaugas. Laimėjimas bus investicija į sveikatą“, – sako vilnietė.

3 000 Eur Vidai atnešusi internetinė momentinė loterija „Burtininko kambarys“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.