Įsigijęs momentinės loterijos bilietą vilnietis galės įsigyti ir nuosavus namus

Liepkalnio g. 128a, Vilniuje, degalinėje „Viada“ vilnietis Marius (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) sustojo pasipildyti telefono sąskaitą – o kartu solidžiai papildė ir piniginę. Stovėdamas prie kasos vyras paėmė vienintelį degalinėje tuo metu buvusį momentinės loterijos „20X“ bilietą. O po jo apsauginiu sluoksniu slėpėsi ketvirtis milijono eurų.

Marius pasakoja, kad loterijose dalyvauti pradėjo prieš kelis metus ir jau ne kartą jam pavyko laimėti dviženklius – o kelis sykius – ir triženklius prizus. Tiesa, apie sumas su daugiau nulių vyras net negalvojo. Nors kartais ir pastebėdavo pranešimus apie šimtų tūkstančių eurų laimėtojus, tokiomis istorijomis netikėdavo.

„Patiki tik tada, kai patiri savo kailiu, – juokiasi dabar jau pats istorija tapęs 250 000 Eur laimėtojas. – Tą bilietą nusipirkau todėl, kad prieš du mėnesius toje pačioje loterijoje „20X„ pavyko laimėti 500 Eur, tai galvojau, gal kas panašaus pasikartos. Na ir dar dėl to, kad bilietas buvo likęs tik vienas – atrodė, tarsi manęs lauktų.“

Įsigytą momentinės loterijos bilietą Marius nutrynė grįžęs namo. Iki šiol jis gyveno su mama, tad jai pirmajai ir pranešė naujieną.

„Pirmiausia niekaip netikėjo. Paskui džiaugėsi. Galiausia, gal kiek ir paliūdėjo – nes suprato, kad išsikraustysiu. Už šiuos pinigus pirksiu savo būstą“, – planais dalinasi „20X“ pagrindinio prizo laimėtojas.

250 000 Eur iki šiol buvo didžiausias prizas, kokį galima laimėti momentinėse loterijose Lietuvoje. Tokią sumą per pastaruosius metus taip pat laimėjo alytiškis, nutrynęs „Sėkmės 7“ bilietą, įsigytą už 10 Eur. Bei dar vienas vilnietis, dalyvavęs loterijoje „Aukso karštinė“.

Planuojama, jog dar šiemet prekybos vietose pasirodys momentinės loterijos bilietas, kuris žaidėjams galės atnešti dvigubai daugiau – net 500 000 Eur.