„Jėga“ didįjį prizą – daugiau nei 124 000 Eur – gargždietė susižėrė internetu

Seniausioje Lietuvos loterijoje „Jėga“ pirmą kartą šiais metais laimėtas didysis prizas. Atspėjusi visus 6 pagrindinius skaičius bilietą už eurą gargždietė Jurgita iškeitė į 124 644 eurus.

Šešiaženklę sumą atnešusį bilietą moteris įsigijo paskutinę balandžio dieną, internetu. Kaip pati sako, dažniausiai loterijoms ji apsiperka būtent šiuo būdu.

„Esu išbandžiusi įvairius žaidimus, o dabar daugiausiai dalyvauju „Jėgoje“. Bilietus perku ne po vieną – dažnai pasitaiko ir dešimtimis. Internetu greita, paprastu ir patogu. Tad tą sekmadienį irgi nusprendžiau sužaisti“, – prisimena Jurgita.

Bilietus gargždietė pasitikrino tą patį vakarą, įsijungusi svetainę loto.lt. Užmetusi akį į išriedėjusius skaičius, moteris pajautė smarkiau plakant širdį – mat jie pasirodė labai matyti.

„Visada žaidžiu su savo, o ne kompiuterio parinktais skaičiais. Tą kartą irgi pati rinkausi, bet ne žiūrėdama į statistiką, o tiesiog kaip pasitaikė – iš širdies. Tad atpažinau“, – patikslina laimėtoja, kuriai sėkmę atnešė ši kombinacija: 14, 16, 21, 22, 24, 26.

Į loterijos atstovybę susitvarkyti su laimėjimu susijusių formalumų Jurgita atvyko kartu su vyru ir žentu. Jie, bei dukra, ir buvo pirmieji sužinoję apie fortūnos apsilankymą šeimoje. 

„Dukra iškart nusipirko kelis bilietus. O žentas ir vyras ruošiasi dalyvauti milijonus siūlančiose „Eurojackpot“ bei „Vikinglotto“ loterijose. Sako, kad mano laimėjimas yra geras ženklas. Kai pradeda sektis, tai ir sekasi“, – juokiasi daugiau nei 124 000 Eur susižėrusi Jurgita.

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėjimu, gargždiečių šeima tikina pirmiausia norintys atsinaujinti būstą. O po to galvos apie keliones ir investicijas.

Pernai „Jėgos“ didįjį prizą – 110 695 Eur – laimėjo klaipėdietis. Užpernai 120 407 Eur atiteko kėdainiškiui. 2020-aisiais didysis prizas laimėtas kelis kartus: vilnietis susižėrė 104 415 Eur, o daugiau nei 108 000 Eur laimėjo seserys iš Vilkijos.

„Jėga“ pradėta žaisti 1995 metų birželį. Jos metu ištraukiami septyni skaičiai – šeši pagrindiniai ir vienas papildomas. Laimima, jei pavyksta atspėti bent tris pagrindinius skaičius. Bilieto kaina – 1 Eur, o didysis prizas niekada nebūna mažesnis nei 100 000 Eur.