Kaltos žvaigždės? Pasinaudojusi astrologės patarimu marijampolietė laimėjo 20 000 Eur

Nors loterijose sėkmę lemia tik atsitiktinumas, dažno laimėtojo istoriją lydi ir šiek tiek misticizmo. Ne išimtis – marijampolietė Kristina (vardas pakeistas laimėtojos prašymu). Mergina momentinėje loterijoje laimėjo 20 000 Eur, o įsigyti bilietą ją paskatino astrologė.  

Laiminga mėnesio diena

Penkiaženklį prizą po nutrinamu sluoksniu slėpęs „Aukso banko“ bilietas pirktas rugsėjo 10 dieną, Marijampolėje, adresu Vytauto g. 48A, įsikūrusioje parduotuvėje „IKI“. Tiesa, jį išsirinko ne pati mergina, o jos mama.

„Buvo sekmadienis, aš ilsėjausi namie. O mama tądien dirbo ir grįždama namo užsuko į parduotuvę. Kaip tik paklausė, ar man ko nereikia – tai aš paprašiau loterijos bilieto, nes buvo dešimta diena“, – Pasakoja marijampolietė.

Pasiteiravus, kuo ši data ypatinga, Kristina sako, kad tai laiminga jos diena.

„Aš domiuosi dangaus kūnų įtaką žmonių gyvenimui, paskaitau horoskopus. O ne taip seniai smalsumas mane nuvedė pas astrologę, kurį patarė kiekvieno mėnesio 10 dieną įsigyti loterijos bilietą, nes tądien žvaigždės man palankios“, – aiškina žaidėja.

Tikrino ir skambučiu, ir internetu

Kaip paprašyta, mama Kristinai parnešė bilietą, kurį mergina netrukus nutrynė. O tada – dar kurį laiką trynė akis.

„Iš pradžių galvojau, kad 20 Eur laimėjau. Tada – kad 200 Eur. Galiausia, kai mama patikino, kad prizas – 20 000 Eur, pradėjau abejoti, ar mes gerai taisykles supratome. Atsiminiau, kad internete, loto.lt, galima pasitikrinti bilietą – pasiėmiau telefoną, suvedžiau numerį. Vis tiek nepatikėjau. Tada, nors ir buvo sekmadienis, skambinau į loterijos atstovybę“, – kaip galiausia įsitikino laimėjusi, pasakoja Kristina.

Nugalėjo suvalkietiškas būdas

Kadangi laimingą bilietą pirko mama, Kristina su ja laimėjimą pasidalino pusiau.

„Man išeis nauja mašina, o mamai – nauja virtuvė“, – planus, kaip išleis pinigus, dėsto marijampolietė.

Mergina sako, kad svarstė apie aplankiusią sėkmę papasakoti ir astrologei, pas kurią lankėsi – tačiau galiausia nugalėjo suvalkietiškas būdas.

„Vis tik į tris dalis dalintis nesinorėjo, – juokauja laimėtoja.

Marijampolietei 20 000 Eur atnešė momentinės loterijos „Aukso bankas“ bilietas už 2 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.