Kaunietei Giedrei „Teleloto“ padovanojo naują automobilį

Pirmas rugpjūčio sekmadienis Giedrei iš Kauno buvo sėkmingas. „Teleloto“ žaidime ji tapo laimėtoja ir dar būtent to prizo, kurio labiausiai reikėjo – automobilio Toyota C-HR Hybrid.

Žaidė kartu su močiute

Giedrė sako, kad šeimoje turi ištikimą „Teleloto“ gerbėją – savo močiutę. Pastaroji paskatino loterija susidomėti ir anūkę.

„Močiutė užkietėjus žaidėja, nuolat perka bilietų, o aš save dar tik pradedančiąja vadinčiau. Tačiau tam, lemtingajam žaidimui, kažkaip abi įsigijome po nemažą kiekį bilietų. Kartu sudėjus išėjo solidus skaičius – 60 bilietų, – pasakojimą, kaip tapo laimėtoja, pradeda moteris. – Kadangi laidos tiesiogiai nežiūrėjom, tai vieną vakarą, kai buvom kartu močiute, nusprendėm visus tuos bilietus pasitikrinti internetu. Pradėjom – vis nieko, nieko, nieko. Ir staiga, maždaug įpusėjus krūvą, ekrane pasirodė užrašas, kad laimėjom. Atrodė kažkas neįmanomo, negalėjom patikėti. Likusių bilietų kurį laiką nė nebetikrinome.“

Laimėjimas – lyg užsakytas

Pasak Giedrės, tai pirmas jos laimėjimas – ir toks, tarsi pati būtų išsirinkusi.

„Neseniai pagausėjo šeima, tad jau buvome nusprendę, kad turimą automobilį būtinai keisim į talpesnį. Ir štai – kaip užsakyta – naujas, talpus automobilis, – sėkme džiaugiasi kaunietė. – Aišku, ir bet koks kitas prizas džiugintų, bet šiuo atveju, net jei būtų pasisekę laimėti, pavyzdžiui, pinigų – už juos vis tiek būtume pirkę mašiną.“

Dalyvauja tik „Teleloto“

Pasiteiravus, ką apskritai mano apie loterijas, Giedrė sako, kad jai tai pramoga ir kad žaidžia tik „Teleloto“ – kaip ir įkvėpė močiutė.

Pastaroji, pasak Giedrės, anūkės sėkme taip pat labai džiaugiasi: „Kai tikrinome bilietus, tiek mano, tiek jos pirkti buvo vienoje krūvoje, tai gali būti, kad tikroji laimėtoja yra ji. Bet, kaip ir dauguma močiučių – ji viską nori atiduoti anūkams. Tai tik džiaugiasi, kad dažniau pas ją atvažiuosiu“.