Kėdainiškių giminėje – keli dešimtūkstantiniai laimėjimai ir net Aukso puodas

Prieš kelias savaites Andrius iš Kėdainių nutrynė momentinės loterijos „Mega“ bilietą ir pamatė, jog laimėjo pagrindinį prizą – 75 000 Eur. Nepatikėjęs savo akimis, vyras tuoj pat kreipėsi į brolį, mat šis panašiose situacijose jau turėjo patirties. Praeityje tokią pat sumą taip pat momentinėje loterijoje laimėjo brolio svainis. O brolio žmona žaidime „Teleloto“ susižėrė ir patį Aukso puodą.

Pirko tik vieną bilietą

Turėdamas artimoje aplinkoje tokių sėkmės pavyzdžių, Andrius jau nekėlė klausimo, ar įmanoma laimėti loterijoje, o tiesiog svarstė, kada ateis jo eilė.

„Bet nepiktnaudžiaudavau – žaisdavau tik kartais ir tik su vienu kitu bilietų. Ir tą kartą paėmiau tik vieną. Parsinešiau į mašiną, nutryniau... O tada pagalvojau, kad kažką ne taip supratau“, – apie pirminį pasimetimą pasakoja kėdainiškis.

Netrukus Andrius paskambino netoliese gyvenančiam broliui, kuris atskubėjęs paragino grįžti į tą pačią parduotuvę ir pasitikrinti bilietą. Vyras taip ir padarė, tačiau laimėjus daugiau nei 150 Eur, terminale matomas tik pranešimas, kviečiantis kreiptis į loterijos atstovybę.

„Žinoma, taip ir padariau. Gavau patvirtinimą, o brolis buvo liudininkas“, – juokiasi 75 000 Eur laimėtojas.

Ne ant ledų

Andrius pasakoja, kad įspūdingas sumas laimėję giminaičiai jas investavo protingai – įsigijo būstus, automobilius, atsidėjo vaikų mokslams.

Su savuoju prizu vyras taip pat žada elgtis atsakingai.

„Tikrai ne ant ledų iššvaistysiu, kaip sakoma. Tikiu, kad kai duodi, grįžta dvigubai – tad stengsiuosi ir kitiems padėti. Dukra šiemet įstojo studijuoti, ją daugiau paremsiu. Ir krikšto dukrai atidėsiu. O pats susimokėsiu paskolos likutį, pasigerinsiu buitį“, – planais dalinasi Andrius.

Kėdainiškiui 75 000 Eur atnešė momentinės loterijos „Mega“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.