„Kenoloto“ daugkartinė laimėtoja laimingus skaičius ir sapnuoja

„Jei neturiu bilieto, diena nekokia“, – juokdamasi sako vilnietė Tatjana, kuriai „Kenoloto“ jau daugiau nei penkiolika metų yra smagiausia pramoga. Žinoma, ne kartą ji atnešė ir piniginius prizus. Pastarąjį kartą moteris bilietui sumokėjo 2 eurus, rinkosi aštuonis skaičius – ir visus juos atspėjusi sąskaitą papildė 4000 eurų.

Viskas prasidėjo nuo mamos

„Kenoloto“ Lietuvoje organizuoti pradėta 1996 metais – nuo tada žaidime dalyvauja Tatjanos mama.

„Jos paskatinta išbandžiau ir aš. O dabar žaidžiam abi. Kasdien įsigyju kelis bilietukus ir vakare kartu žiūrime laidą“, – apie šeimos ritualą pasakoja vilnietė.

Pasiteiravus, kuo „Kenoloto“ išsiskiria iš kitų loterijų, Tatjana pabrėžia galimybę viską rinktis.

„Kartais bilietą perku už eurą, kartais už du; kartais spėju septynis skaičius, o kartais ir dešimt – kaip sugalvoju. Yra buvę ir taip, kad skaičius susapnavau, gerai, kad spėjau užsirašyti! Su tais skaičiais per mėnesį du kartus laimėjau po 1000 eurų“, pasakoja žaidėja.

Ir kelionėms, ir namams

Vis tik pastarąjį kartą Tatjanai sėkmę atnešė visiškai atsitiktinai pasirinktų skaičių derinys. Šeštadienio popietę moteris lankėsi prekybos centre, kuriame įsikūrusi ir „Perlas+“ aptarnavimo vieta. Joje moteris įsigijo 4000 eurų laimėjusį bilietą.

„Atsinaujinsim baldus – reikia naujos lovos, stalo… Už ankstesnį laimėjimą vykau į Italiją, bet ne su mama, nes ten buvo labai didelis karštis. O dabar prizas atneš džiaugsmo abiem“, – planais dalinasi vilnietė.

„Kenoloto“ žaidime mažiausia galima bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias laimėjimas net 200 000 Eur. Per visą šios loterijos gyvavimo istoriją Lietuvos žaidėjams jau išdalinta daugiau nei 31 mln. Eur.