„Kenoloto“ žaidėjas iš Druskininkų švenčių proga sau įteikė 10 000 Eur

Šiais metais druskininkietis Algirdas dosniausią dovaną įteikė pats sau. Kūčių išvakarėse prisėdęs prie kompiuterio pasitikrinti turėto „Kenoloto“ bilieto – netrukus šalia atsisėsti vyras pakvietė ir žmoną. Mat ekrane pasirodė pribloškęs užrašas, jog laimėta 10 000 eurų.

Išskirtinis taiklumas

Penkiaženklę sumą atnešusį laimėjimą Algirdas pirko vos už 1 eurą. Vyras rinkosi dvi kombinacijas: kiekvienoje po 10 skaičių. Ir atspėjo absoliučiai visus.

Paklaustas, kaip nusprendė pasirinkti būtent tuos skaičius – Algirdas sako, kad su jais žaidžia jau kelis metus.

„Aš turiu susigalvojęs du dešimties skaičių rinkinius. Vieno rinkinio nekeičiu visą tą laiką, kiek dalyvauju loterijoje. Tai jau kelis metus. Kitą – minimaliai pakoreguoju pagal nuotaiką. Na ir tereikėjo sulaukti, kada tie skaičiai sutaps su išriedėjusiais“, – džiugiai pasakoja vyras.

Beje, net ir jau laimėjęs, Algirdas savo žaidimo technikos neišsižada. Vyras jau turi bilietų būsimiems žaidimams – o juose tie patys, beveik nekintantys skaičiai.  

„O ką, juk viskas kartojasi, viskas yra atsitiktinumas. Tikiu, kad šie skaičiai man dar gali atnešti laimėjimų“, – paprastai savo sprendimą aiškina druskininkietis.  

Laimėjimo likimą paliko spręsti žmonai

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su jau laimėta suma, Algirdas juokiasi ir sako, kad tuo nesirūpina.

„Viską supildžiau taip, kad pinigus pervestų tiesiai žmonai. Savo laikais aš jau daug apkeliavau, dabar kelionės nebevilioja. Sveikatos – deja, ir už tokius pinigus nebenusipirksi. Vaikai visko patys turi. Tai – lieka buitis. Pasigerinsim kasdienį gyvenimą – o kaip tą padaryti, geriausiai žino žmona“, – kalba 10 000 eurų laimėtojas.

Viena seniausių loterijų „Kenoloto“ ypatinga tuo, jog jos dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais.

Mažiausia galima „Kenoloto“ bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias loterijos laimėjimas net 200 000 Eur.