Kilometrai – ne kliūtis žaisti ir laimėti

Prieš dvi dešimtis metų Nelda iš Šakių cepelininį dangų iškeitė į Ispanijos saulėtą žydrynę. Tačiau lietuviškos loterijos jai liko nepakeičiamos. Moteris su malonumu pramogauja svetainėje loto.lt ir ją lydi sėkmė – štai pavyzdžiui, „Blitz loto“ žaidime „Raidžių burtai“ prieš kelias savaites Nelda laimėjo 2500 Eur.

Entuziazmo atvežė mama

Pasipylus anūkams į Ispaniją skaidyti pradėjo ir Neldos mama. Būtent ji priminė dukrai apie tuo metu primirštą pramogą.

„Prieš kokius šešis metus, tik atvykusi, mama nemokėjo Ispaniškai. Tad nei televizoriaus galėjo pažiūrėti, nei kažkur išėjus su kuo nors pakalbėti – žodžiu, buvo nuobodoka. Tai ji pradėjo mane kalbinti, kad susikurčiau loto.lt paskyrą. Pasinaudojom jos turėtu lietuvišku numeriu, prisiregistravom. Ir nuo tada nebūna savaitės, kad kur nors nesudalyvautume“, – pasakoja žaidėja.

Darbe apėmė virpulys

Neldos laimėjimo „Blitz loto“ žaidime istorija apima net kelias dienas. Šeštadienio popietę, viena ilsėdamasi namuose, moteris įsijungė vieną mėgstamiausių internetinių momentinių loterijų „Raidžių burtai“ ir įsigijo kelis bilietus.

„Bet kad kažką laimėjau – aš nesupratau. Elektroninio pašto netikrinau, tai ir ten pranešimo nepamačiau. Žodžiu, kaip niekur nieko toliau gyvenau. Viskas išaiškėjo tik pirmadienį darbe. Per pertrauką įsijungiau svetainę, užėjau į skiltį „Mano bilietai“... ir pradėjau visa virpėti. Rodė, kad kreipčiausi dėl 2500 Eur laimėjimo“, – kaip sužinojo iš vėžių išmušusią naujieną, prisimena Nelda.

Sėkme dalinasi

Tiesa, Neldos laimėjimų sąraše – ne tik ši keturženklė suma. Jai yra atitekę ir daiktinių prizų, pavyzdžiui, robotas siurblys, ir net pakvietimai į filmavimus.

„Mes Ispanijoje ir „Teleloto“ žaidžiame bei žiūrime kiekvieną sekmadienį. Esame du kartus laimėję kvietimus atvykti į studiją. Vieną kartą padovanojom mamos draugei, kitą – giminaitei, kuri nuvažiavusi dar ir neblogą sumą pinigų susišlavė“, – kitų sėkme taip pat džiaugiasi moterys.

2500 eurų Neldai atnešusi internetinė momentinė loterija „Raidžių burtai“ yra vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Jų bilietų kainos vos nuo 10 centų, o laimėjimai siekia net iki 80 000 eurų.