Klaipėdietis antrus metus iš eilės laimi tą pačią dieną

Sausio 6-oji dažnam iš mūsų žymi šventinio periodo pabaigą. O štai Vaidotui iš Klaipėdos jau antrus metus ši diena – tai dar viena proga švęsti. Pernai vietoje Trijų Karalių apsireiškusi Fortūna vyrui dovanų įteikė 3000 Eur loterijos laimėjimą. O šiemet ir vėl užsukusi – buvo dar dosnesnė. Klaipėdietis „Kenoloto“ žaidime sąskaitą papildė net 20 000 Eur.

Bilietus perka ir tikrina internetu

Penkiaženklę sumą atnešusį loterijos bilietą Vaidotas įsigijo ankstų šeštadienio rytą svetainėje loto.lt. Kaip pats sako, toks ritualas vyksta kasdien – be išeiginių.

„Atsikeliu, įsijungiu kompiuterį, pasitikrinu vakardienos bilietą ir nusiperku naują. Tą kartą išleidau eurą ir ėmiau dešimt automatiškai parinktų skaičių – nieko nekeičiau, nes gražiai jie man atrodė“, – paprastai aiškina žaidėjas.

Be akinių neįžiūrėjo sumos

Dieną Vaidotas su sūnumi plušėjo sodyboje, tad lemtingo žaidimo nežiūrėjo. Kai pradėjus temti išsiruošė namo – vyro telefone pasirodė pranešimas.

„Pasižiūrėjau, kad laiškas nuo loto.lt, bet be akinių, prieblandoje ne ką beįžiūrėjau. Lyg pasirodė, kad 20 eurų laimėjau. Kol krapščiausi akinius, padaviau sūnui perskaityti. Jis iškart pasakė, kad prie dvejeto ne vienas nulis yra“, – prisimena klaipėdietis.

Stabilizuos padėtį po švenčių

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėta suma, Vaidotas prabyla filosofiškai.

„Lyg ir visko turim, bet ir dar visko reikia, – juokiasi vyras. – Buvom per šventes išvykę pailsėti, išsileido pinigų, tai stabilizuosim padėtį. Ir vaikam bus – mokslam, kitiems reikalams“.

„Kenoloto“ – viena seniausių loterijų Lietuvoje. Šio žaidimo dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais. Mažiausia galima bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias laimėjimas net 200 000 Eur.