Kūčių stebuklas – tėčio dovanotas bilietas virto 75000 Eur

Per pastarąsias šventes iš rankų į rankas kartu su dovanomis ir linkėjimais keliavo loterijų bilietai. Taip buvo ir marijampoliečio Karolio (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) šeimoje – joje visi, susirinkę prie Kūčių stalo, gavo po nutrinamą „30 metų laimėjimų“ bilietą. Galiausia, vakaras pasisuko taip, kad vietoje įprastinių artimųjų pasmalsavimų apie mokslus, ateities planus ar būsimus vaikus Karolis girdėjo tik vieną klausimą... Ką veiks su laimėtais 75 000 Eur?

Marijampoliečių šeimą apdalinti loterijos bilietais sugalvojo jos galva – Karolio tėtis. Vaikydamasis sėkmę vyras vyko net į kelias skirtingas parduotuves. O ir žaidimą pasirinko ypatingą – „Olifėjos“ veiklos trisdešimtmečio proga išleistą jubiliejinę momentinę loteriją „30 metų laimėjimų“.

„Čia tokia kaip ir tradicija – jau ne pirmą kartą dovanų gaunam bilietų.  Bet pirmas kartas – kai kažkas iš šeimos tiek laimėjo“, –  sako pats į trečią dešimtį dar net neįžengęs Karolis.

Nutrynęs savo bilietą vaikinas iškart suprato, jog susižėrė pagrindinį loterijos prizą. Tačiau apie tai pranešus garsiai, prie šventinio stalo kilo lengva suirutė.

„Atsirado negalėjusių patikėti, puolėm trauktis telefonus, tikrinti internetu. Vis tik galiausia visi įsitikinom. Tada atėjo laikas džiaugtis ir iš visų labiausia tą darė tėtis“, – prisiminęs Kūčių vakarą, per kurį nepavyko išlaikyti rimties, juokiasi marijampolietis.

Loterijos atstovybėje Karolis apsilankė tarpušvenčiu – kaip tik per savo dvidešimtą gimtadienį.

Ir nors dar jaunas – vaikinas į pinigus žvelgia rimtai, neketina jų švaistyti studentiškoms pramogoms. Sąskaitą papildžiusią penkiaženklę sumą vadina laiptu į suaugusiojo gyvenimą.

„Stengsiuosi ant jo pasilipėti – galvoju apie savo verslo pradžią, investavimą... Aišku, dalį pinigų atsidėkodamas padovanosiu tėčiui“, – pridūrė 75000 Eur laimėtojas.