Laimai iš Panevėžio amerikietiška svajonė išsipildė net keliskart

Panevėžietei Laimai momentinė internetinė loterija „Amerikietiška svajonė“ itin sėkminga. Pirmiausia, įsigijusi bilietų rinkinį už vos 4 Eur, moteris laimėjo 6000 Eur. O po kelių dienų šią sumą papildė ir dar 300 Eur.

Išbandyti internetines loterijas paskatino pandemija

Laima internetines momentines loterijas atrado įvedus karantiną. „Užsiregistravau svetainėje loto.lt, nes norėjau neidama iš namų nusipirkti savo mėgstamų loterijų – „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“ – bilietų. O tada pastebėjau, kad toje svetainėje yra ir kažkokie „Blitz loto“ žaidimai. – pasakoja moteris. – Išbandžiau, laimėjau kelias nedideles sumas, taip ir susidomėjau.“

Viena laimėjimą veja kitas

Galiausia iš daugybės „Blitz loto“ žaidimų Laima išsirinko kelis labiausiai patinkančius. Loterija „Amerikietiška svajonė“ – tapo viena favoričių.

„Žaidžiu kelis kartus per savaitę. Na ir vieną dieną bežaidžiant pasirodė pranešimas, kad laimėjau 6000 Eur. Buvo taip netikėta, kad net negaliu įvardint, koks jausmas mane užplūdo. Paskambinau vyrui, pasisakiau – o jis klausė, kaip tokį dalyką ir išsigalvojau“, – apie lemtingąjį žaidimą pasakoja panevėžietė.

Galiausia moteris kreipėsi į loterijos atstovybę ir įsitikino laimėjusi 6000 Eur. O visai netrukus šį prizą papildė ir dar vienas. „Vakar vėl žaidžiau – ir vėl „Amerikietišką svajonę“. Laimėjau 300 Eur – o dar net savaitė nuo pirmojo laimėjimo nepraėjusi“, – sėkme džiaugiasi Laima.

Planuoja palepinti anūkus

Pasiteiravus, kam planuoja skirti laimėtus pinigus, Laima sako dar nenusprendusi ir kurį laiką mąsto. Galiausia prasitaria, kad laimėjimai pravers Kalėdų laikotarpiui: „Turiu keturis anūkus, norėtųsi juos palepinti.“

6000 Eur Laimai atnešusi internetinė momentinė loterija „Amerikietiška svajonė“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt, įsigijus bilietą vos nuo 0,10 Eur. Laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.