Laimėjimas pagėgiškei leis įgyvendinti gyvenimo svajonę

Pagėgių savivaldybėje gyvenančiai Rimai likimas lėmė pažinti tiek nelaimės, tiek sėkmės skonį. Moteris rūpinasi sunkiai sergančiu sūnumi ir kasdien daro viską, kad jį pradžiugintų. O galiausia tos pastangos ją atvedė prie laimingo loterijos bilieto.

Viskas dėl mišrainės

Diena, kai Rima laimėjo 75 000 Eur, prasidėjo įprasta buitimi.

„Sūnus labai mėgsta baltą mišrainę – tad nusprendžiau, nuvykti jos nupirkti. Artimiausia parduotuvė už 9 kilometrų, tai pasirūpinau, kad jam būtų saugu, ir skubiai išvažiavau“, – istoriją pradeda pagėgiškė.

Netrukus moteris su pirkiniu jau stovėjo eilėje, tačiau ši judėjo erzinančiai lėtai.

„Kad nukreipčiau mintis ir nustočiau nervintis, pradėjau žvalgytis aplinkui. Tada akys užkliuvo už stovelio su bilietais. Ištiesiau ranką ir paėmiau bet kuriuos du. Paskui persigalvojau – nusprendžiau neišlaidauti ir pasiimti tik vieną“, – kaip jos rankoje atsidūrė momentinės loterijos „Liepsnojantis 5“ bilietas, prisimena moteris.

Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis

Rima pasakoja, kad vienintelė šeimoje tiki fortūna – nei jos vyras, nei kitas, jau atskirai gyvenantis sūnus loterijose nedalyvauja.

„Kartais, kai šalia vyro trindavau bilietus – jis juokaudavo: „Tik skylės nepratrink“. Bet kai jam pranešiau, kad laimėjau 75 000 Eur, juokai baigėsi. Tuo metu jis buvo užsienyje, tai paprašė atsiųsti bilieto nuotrauką. Ir dar kurį laiką kartojo, kad negali patikėti“, – pasakodama dabar jau juokiasi Rima.

Pirks butą prie jūros

Pasiteiravus, ką žada veikti su laimėta penkiaženkle suma, moteris sako, kad pagaliau leis sau įgyvendinti viso gyvenimo svajonę.

„Nuo jaunystės labai norėjau gyventi šalia jūros – man ten taip gera. Tad sudėję laimėjimą ir santaupas planuojame persikraustyti į Klaipėdą“, – iš palengvėjimo atsidūsta Rima.

Moteris džiaugiasi dar ir dėl to, kad šis laimėjimas leido jai pamatyti, tarp kokių palaikančių žmonių gyvena.

„Man nebaisu – galite rašyti mano tikrą vardą. Vis tiek aplinkiniai jau žino, kad būtent aš laimėjau, ir nesulaukiau nei vieno pikto ar pavydaus komentaro. Kai kas sako, kad už gerą man kažkas atsidėkojo geru. Būti apsuptai tokių žmonių – irgi yra laimėjimas“, – tvirtina moteris.

75 000 Eur pagėgiškei atnešė momentinės loterijos „Liepsnojantis 5“ bilietas už 5 eurus. Įsigyti šios loterijos bilietų galima visose prekybos vietose.