Laimingą bilietą padovanojo sūnus

Devintą dešimtį skaičiuojanti klaipėdietė Vitalija (vardas pakeistas) savo didžiausiu laimėjimu gyvenime vadina sūnų. „Jis dažnai užsuka, pagamina valgyti, padeda susimokėti mokesčius“, – gerus sūnaus darbus vardina moteris. O neseniai prie jų prisidėjo ir dar vienas – vyras mamai įteikė „Kenoloto“ bilietą, kuris laimėjo 20 000 Eur.

Užsikrėtė sūnaus entuziazmu

Išsilavinimą ekonomikos srityje turinti moteris loterija susidomėjo taip pat sūnaus dėka.

„Jis žaidžia dažnai, kartais laidas, per kurias rieda laimingi skaičiai, įsijungdavo ir būdamas pas mane. Galiausia užsiminiau, kad ir aš norėčiau sudalyvauti“, – prisimena klaipėdietė.

Vitalijos noras – sūnui įsakymas. Tad vieną penktadienio pavakarę jis parinko dešimt skaičių, sudėjo juos į „Kenoloto“ bilietą ir sumokėjo už jį 1 Eur. Netrukus paaiškėjo, kad visas skaičių dešimtukas dar tą patį vakarą išriedėjo laidos metu.

„Kai jis atnešė man bilietą, pasiginčijom. Jis sakė – čia tu laimėjai. Aš sakiau, kad laimėjo jis. Bet galiausia sutarėm draugiškai – pasidalinsim“, – juokiasi senjorė.

Priedas prie pensijos

Paklausta, ką veiks su savo laimėjimo dalimi, Vitalija sako, kad lengviau gyvens.

„Kiekvieną mėnesį turėsiu papildomų pinigėlių prie tų kelių šimtų eurų pensijos“, – dalinasi moteris.

Vis tik Vitalija pabrėžia, kad jos amžiuje – ne pinigai suteikia daugiausia džiaugsmo.

„Man buvo labai smagu apsilankyti jūsų atstovybėje, pabendrauti. Ačiū už malonų priėmimą, pasveikinimą“, – dėkoja laimėtoja.

„Kenoloto“ – viena seniausių loterijų Lietuvoje. Šio žaidimo dalyviai gali patys rinktis bilieto kainą, skaičius ir kelis kamuoliukus bandys atspėti – o visi šie pasirinkimai nulemia, dėl kokios sumos jie žais. Mažiausia galima bilieto kaina – 0,25 Eur, o didžiausias laimėjimas net 200 000 Eur. Per visą šios loterijos gyvavimo istoriją Lietuvos žaidėjams jau išdalinta daugiau nei 31 mln. Eur.