Laimingus skaičius pasufleravo „TikTok“

Yra teigiančių, jog naršymas socialiniuose tinkluose – laiko švaistymas. Tačiau kauniečiui Šarūnui tai atnešė penkiaženklį laimėjimą. Vieną šeštadienio vakarą „TikTok“ platformoje vyro dėmesį patraukė filmukas, kuriame, remiantis astrologija, buvo vardinami neva laimingi tos dienos skaičiai. Juokais dalį jų kaunietis nusprendė sužymėti loterijos „Eurojackpot“ biliete ir susižėrė visai rimtą sumą – 28 568 eurus.

Loto.lt paskyroje Šarūnas tą vakarą turėjo sukaupęs atliekamus 6 eurus. Vyras už juos internetu, vos keliais paspaudimais įsigijo du loterijos „Eurojackpot“ bilietus.

„Iki tol būtent šioje loterijoje net nebuvau dalyvavęs. Bet sudomino dideli prizai ir tai, kad pats galėjau žymėti skaičius“, – pasirinkimą aiškina kaunietis.

Artimiausias „Eurojackpot“ žaidimas vyko paskutinį sausio antradienį. Tačiau vyras jį praleido.

„Trečiadienį ryte gavau elektroninį laišką iš loto.lt. Tuo metu buvau oro uoste, ruošiausi skrydžiui. Tai šiek tiek pakilau virš žemės net neįlipęs į lėktuvą“, – apie tai, kaip jautėsi sužinojęs, kad laimėjo didįjį „Džokerio“ prizą, pasakoja Šarūnas.

„Džokerio“ derinys yra kiekviename „Eurojackpot“ biliete. Derinį sudaro penki skaičiai – kiekvienas nuo nulio iki devynių. Didysis prizas laimimas, kai atspėjami visi penki skaičiai ir jų eilės tvarka.

Šarūno pasirinktas ir su laiminguoju sutapęs „Džokerio“ derinys buvo 3, 7, 9, 5, 6.

„Tikrai sunku patikėti, kad taip sutapo. Ne kartą atsisukinėjau laidos įrašą“, – laimingu atsitiktinumu džiaugiasi daugiau nei 28 tūkstančių eurų laimėtojas.

Per praėjusius metus „Eurojackpot“ loterijoje lietuviai iš viso laimėjo daugiau nei 7,4 milijono eurų.