Lietuviai „Teleloto“ išsidalino milijoną eurų: vilnietis pirks naujus namus, klaipėdietė skraidins mamą į Izraelį

Lietuviai „Teleloto“ išsidalino milijoną eurų: vilnietis pirks naujus namus, klaipėdietė skraidins mamą į Izraelį

Dvi rugsėjo savaites besitęsusios „Teleloto“ Aukso puodo dalybos laimėtojais pavertė daugiau nei 2600 lietuvių. Sumas nuo 100 Eur iki 100 000 Eur susižėrę žaidėjai skuba atsiimti prizų – ir dalinasi viena už kitą įdomesnėmis istorijomis.

Senjoras bilietą pirko internetu, iš Amerikos grįžusi klaipėdietė – savitarnos kasoje

Tarp tūkstančių „Teleloto“ Aukso puodo dalybų laimėtojų galima rasti tiek ištikimų šios loterijos gerbėjų, tiek atsitiktinai bilietą įsigijusių žaidėjų.

Viena tokių – 50 000 Eur laimėjusi kaišiadoriškė Lina, kurią sudalyvauti žaidime paskatino kolegė.

„Kartu lankėmės parduotuvėje, ji pirko kelis bilietus ir įkalbėjo mane paimti vieną – nors šiaip aš nežaidžiu. Vėlų sekmadienio vakarą pažįstamas, kuris žiūrėjo žaidimą, pranešė, kad kažkas Kaišiadoryse laimėjo mašiną. Pasidarė smalsu, gal aš. Atsisukau laidą. Tai pasirodo dar geriau nei mašina“, – juokiasi kaišiadoriškė.

Taip pat 50 000 Eur Aukso puodo dalybose laimėjo Jovita iš Telšių. Ji į parduotuvę keliavo kitos loterijos bilieto. Tačiau galiausia įsigijo ir „Teleloto“.

„Buvo prisiglaudęs tas bilietas, tai nenorėjau atskirti. Kai pirmadienį tikrinau telefonu – nieko nesitikėjau ir buvau užklupta nepasiruošusi. Tris kartus suvedinėjau bilieto numerį, kol supratau, kad suma ekrane – ne klaida“, – pasakoja telšiškė.

Beje, laimėjimus žaidėjams atnešė ne tik stoveliuose atrasti bilietai. Didžiausias Aukso puodo dalybų prizas – 100 000 Eur – laimėtas internetu. O prie kompiuterio tinkamu metu prisėdo devintą dešimtį skaičiuojantis vilnietis Viktoras.

„Bene kiekvieną savaitę iš kur nors grįždama žmona man parneša popierinį „Teleloto“ bilietą. Dar vieną nusiperku pats – loto.lt. Nors man daugiau nei 86 metai, su technologijomis sutariu neblogai“, – pasakoja senjoras.

O savitarnos kasoje įsigytas bilietas atnešė 5000 Eur laimėjimą. Jis atiteko ilgą laiką Amerikoje gyvenančiai Agnei, kuri tuo metu buvo grįžusi į gimtąją Klaipėdą.

„Teleloto“ man primena vaikystę, tai nusprendžiau sužaisti. Kadangi turiu laimingą ranką, ją ir panaudojau – pati atsispausdinau bilietą“, – paaiškina emigrantė.

Vieni pinigus skirs pramogoms, kiti – būtinoms prekėms

Pasiteiravus, ką veiks su laimėtomis sumomis, žaidėjai dalinosi įvairias planais.

Dalis jų susiję su buitimi – štai 100 000 Eur susižėręs 86-erių vilnietis svajoja apie naują būstą name su liftu, 50 000 Eur laimėjusi telšiškė žada juos investuoti į turimo namo remontą, o 20 000 Eur sąskaitą papildęs panevėžietis tikisi atnaujinti sodybą.

Kita dalis laimėtojų kol kas ketina pinigų neleisti ir taupyti artėjančio šaltojo sezono išlaidoms ar, kaip sakoma, juodai dienai.

O štai, pavyzdžiui, klaipėdietė Agnė laimėjimą pavers pramoga mamai.

„Artėja jos jubiliejus, tad padovanosiu kelionę – ji nori aplankyti Izraelį. Apskritai, kol dar esu Lietuvoje, stengsiuosi mamą palepinti“, – sako 5000 Eur laimėtoja.

„Teleloto“ Aukso puodo dalybos startavo kartu su nauju loterijos sezonu. Atsinaujinusiame žaidime laukia dažnesni bei didesni laimėjimai – kampai, eilutė ir įstrižainės baigiamos žaisti išriedėjus nebe 40, o 41-am kamuoliukui; Aukso puodo pradinė suma iš 400 000 Eur tampa 500 000 Eur. Taip pat žaidėjus kelionėje į sėkmę lydės nauji veidai – laidoje lankysis kviestiniai svečiai, o viena iš žaidimo vedėjų tapo Katažina Zvonkuvienė.