Loterijų bilietų jau galima įsigyti parduotuvių savitarnos kasose

Gera žinia apsiperkantiems savitarnoje! Nuo šiol didžiųjų Lietuvos prekybos centrų „Norfa“, „Rimi“, „Maxima“ ir „Iki“ savitarnos kasose galima atsispausdinti loterijų „Teleloto“, „Eurojackpot“ bei „Vikinglotto“ bilietų.

KAIP SAVITARNOS KASOSE ĮSIGYTI LOTERIJOS BILIETŲ?

  • Nuskenuokite norimos loterijos žetoną.
  • Apmokėkite krepšelį.
  • Bilietai bus atspausdinti toje pačioje savitarnos kasoje esančiu spausdintuvu. 

Loterijų žetonus rasite prie savitarnos kasos. Bilietus į krepšelį įdėti galite ne tik nuskenavę žetoną, bet ir suradę norimą bilietą naudodamiesi prekių paieška.

Savitarnos kasose galima įsigyti bilietų tik su atsitiktinių skaičių deriniu – BIM-BAM.

DABAR VISI PERKA SAVITARNOJE!

Technologinį sprendimą, leidžiantį loterijų bilietų atsispausdinti patiems, pristato ir nuotaikinga reklaminė kampanija su loterijų „Teleloto“, „Eurojackpot“ bei „Vikinglotto“ herojais.

Kviečiame susipažinti!

KODĖL VERTA BILIETUS PIRKTI SAVITARNOJE?

Prekybos centruose, kuriuose jau kurį laiką yra galimybė loterijų bilietų atsispausdinti patiems, kas penktas pirkėjas loterijų bilietus perka būtent savitarnos kasose.

„Pirmiausia, pandemijos kontekste, tai yra būdas išvengti kontaktų neatsisakant galimybės dalyvauti mėgstamose loterijose“, – sako „Perlas Network“ prekybos direktorius Tadas Malinauskas.

„Taip pat žaidėjai dalinasi atsiliepimais, kad bilietus pirkti savitarnoje greičiau, nes nereikia stovėti eilėje, bei paprasčiau, nes nereikia prašyti kasininkės pagalbos – paduoti ir panašiai. Galiausia, manau, visus džiugina galimybė sėkmę suimti į savo rankas – būtent patiems atsispausdinti „šviežią“, įspūdingą laimėjimą galintį atnešti bilietą.“

 

SAVITARNOJE PIRKTŲ BILIETŲ SAVININKAI JAU DŽIAUGIASI LAIMĖJIMAIS

Savitarnose įsigyti bilietai jau atnešė žaidėjams ir solidžių laimėjimų.

  • „Teleloto“ žaidėjas Ramūtis, pirkęs bilietą Klaipėdoje, „Norfos“ savitarnos kasoje, laimėjo 100 000 Eur. Jo istorija ČIA.
  • Druskininkuose, prekybos centro „Maxima“ savitarnos kasoje, pirktas bilietas žaidėjui padovanojo „Teleloto“ Didžiojo prizo dalį – daugiau nei 16 000 Eur.
  • Ukmergiškė Violeta, pirmą kartą išbandžiusi pirkimą savitarnoje ir įsigijusi vieną „Teleloto“ bilietą, laimėjo automobilį „Kia Sportage“.

Ir tai tik keli pavyzdžiai, parodantys, kad žaidėjai naudojasi galimybe įsigyti bilietų savitarnoje ir kad juos lydi sėkmė. Išbandykite ir jūs!